No cik gadiem tiek izsniegts aizdevums?

Neplānotas situācijas, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, nav nekas neparasts. Tādos brīžos kāds izmanto iepriekš veidoto uzkrājumu, taču, ja tādas iespējas nav, jāatrod iespējas aizņemties. Tādās situācijās par piemērotu variantu var kļūt ātrais aizdevums, ko var noformēt internetā. Ātrais aizdevums ir noformējams salīdzinoši ātri – pieteikšanās notiek izvēlētā aizdevēja mājas lapā, to var veikt no jebkuras vietas Latvijā, kur vien pieejams interneta pieslēgums. Ātrais aizdevums nereti tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma, kas nozīmē, ka var iztikt bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Šobrīd ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem, tāpēc ikviens var atrast savai situācijai piemērotāko risinājumu. Vairāk lasi šeit!

CIK NOZĪMĪGA IR KREDĪTVĒSTURE?

Viena no būtiskākajām niansēm, ko ņem vērā aizdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju kredītus piedāvā no 20 gadiem. Tātad atrast kredītdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām aizdevumu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ieskatīties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti bieži sastopams.

Vēl viens svarīgs faktors ir kredītvēsture. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi pieejams nav. Tas nozīmē, ka, lai būtu pieejams kredīta aizdevums, kredīta ņēmējam nedrīkst būs nenokārtotu parādsaistību . Ņemot vērā, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams, vajadzības gadījumā jāmeklē citi varianti, piemēram, jāaizņemas no draugiem .

PIE VIASMS GAN ĪSTERMIŅA AIZDEVUMI, GAN KREDĪTI VĒRIENĪGĀKIEM DZĪVES PLĀNIEM

Šobrīd, kad kredīti online noformējami plašā klāstā, viegli apjukt plašajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās nepieciešamības, aizdevējs ViaSMS nodrošina vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja vajadzīgs neliels aizdevums, gan arī tad, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalās divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu realizēšanai. Lai arī kāda būtu Tava vajadzība, ViaSMS kredīti online var kļūt par lielisku risinājumu. Tomēr jāatceras, ka kredīti online ir atbildība, tādēļ tie jānoformē pārdomāti.

Īstermiņa kredīts pie ViaSMS dod iespēju aizņemties līdz 700 eiro uz vienu mēnesi. Jāņem gan vērā, ka jaunajam klientiem īstermiņa kredīts tiek izsniegts ne vairāk kā 350 eiro apjomā. Aizņemoties atkārtoti, varēsi saņemt 500 eiro lielu aizdevumu.

Ja nepieciešams lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS vari noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas būs jāatmaksā 3 līdz 12 mēnešu laikā. Svarīgi, ka ikviens kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma. Tomēr jāņem vērā, ka pie katra aizdevēja ir savi aizņemšanās nosacījumi – pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Neatkarīgi no tā – nepieciešams īstermiņa kredīts vai kredīta aizdevums uz lielāku laika posmu, ViaSMS var kļūt par labullielisku risinājumu. Tomēr jāatceras, ka ikviens kredīta aizdevums ir atbildība, tādēļ pirms aizdevuma noformēšanas noteikti izvērtē savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika posmā.

Comments are closed.

Post Navigation