NOJUMES KĀZĀM – IZVĒLIES ĪSTO AKURATS.LV

sildlampu īre pasākumiemEsi  iecerējis noorganizēt saviesīgu pasākumu un vēlies samazināt pasākuma organizēšanas izmaksas? Tādā gadījumā tev vajag būt nodrošinātam ar attiecīgu telti. atminamies, ka kādu laiku atpakaļ telšu sortiments bija ļoti ierobežota, teltis bija smagas un neērtas.

Tagad situācija ir kļuvusi savādāka, jo, piemēram, vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” piedāvā dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā  , tomēr veic piegādes arī uz Igauniju un Latviju. Uzņēmums dod iespēju iegādāties dažādu izmēru un vizuālā noformējuma teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var sameklēt savām izmantošanai piemērotāko variantu. Lai mazinātu tavas raizes par telts iegādi, Akurāts piedāvā teltis lielā klāstā.

Ja zināms, ka telts būs nepieciešama vien dažu reižu lietošanai vasaras sezonā, tad labākais variants būs telts noma. Nav svarīgi kuram notikumam telts ir paredzēta, galvenais ir laicīgi padomāt par telts rezervāciju. Savlaicīga telts rezervēšana ir garants tam, ka tieši sava izvēlētā telts būs noliktavā.

Jautāsi, kāpēc lietot SIA ”Akurāts” telts nomas pakalpojumus?

• Uzņēmums “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums ir maksimāli izdevies. SIA „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

• Telts īre ir tava izdevība ietaupīt. Ja tu nopērc telti, kuru vienā sezonā  izmanto tikai pāris reizes, bet vēlāk tā kaut kur tiek pazaudēta un vairs netiek lietota, tad ieguldījums būs bezjēdzīgs. Bet īrēt telti var tieši uz kādu noteiktubrīdi, piemēram, ja ir  iecerēts kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, iestādes vai kāds cits pasākums. Tāpat tiek piedāvāta arī galdu noma pasākumiem.

• Bez tam uzņēmuma teltis pieejamas ļoti lielā piedāvājumā un tās ir iespējams izīrēt kopā ar papildus aprīkojumu. Tas nozīmē, ka nav jāmeklē vēl kādu citu firmu pakalpojumi, tādēļ ietaupot laiku un naudu.

KĀDU VEIDU TELTIS PIEEJAMAS SIA AKURĀTS?

“Akurāts” ir tava iespēja iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar atšķirīgu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti –ZVAIGZNE. Tā bez šaubām uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE izcelsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Neaizmirstamu pasākumu vai viesības var sarīkot ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad būs mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat liela nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem  labāk saglabās siltumu nekā tenta materiāla sienas. Savukārt risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāsatraucas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  iespējams uzstādīt lampu apgaismojumu.

Pasākuma kopējo tēlu padarīs lielisku arī stāvlampas. Arī tās atrodamas SIA „Akurāts” piedāvājumā. Stāvlampu noma ir sevišķi pieprasīta gada tumšākajos mēnešos, kad sevišķi svarīgi ir tas, lai svinību vietā un telpā būtu optimāls apgaismojums. Vēsajos mēnešos pieprasīta ir arī sildlampu īre.

Ja tev ir būtiska kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā noteikti attaisnos pilnīgi visas cerības. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis izmanto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process.

Comments are closed.

Post Navigation