OCTA polises ikvienam autovadītājam- LTAB.lv

Ikvienam, kuram pieder auto, nozīmīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem zaudējumiem , ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv vairāki apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ieskatīties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji piedāvā dažādus apdrošināšanas veidus, pieejamā informācija būs aktuāla daudziem.

LTAB ir apvienojušās visas tās apdrošināšanas sabiedrības, kurām ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādā veidā būs vieglāk atrast, kura ir piemērotākā OCTA polise.

KURA IR LABĀKĀ OCTA ? ATRODI TO LTAB IZVEIDOTAJĀ MEKLĒTĀJĀ

Lai spētu saprast, kura ir labākā OCTA, LTAB mājaslapā īpaši izveidotajā meklētājā jāievada automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Vadoties pēc šiem datiem tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

Pie LTAB pieejama ne tikai informācija par to, kur pieejamas lētas Octas – ltab.lv Kasko un OCTA noformētāji var uzzināt citu noderīgu informāciju tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Piemēram, visu, kas jāzina par OCTA līgumiem, kāda OCTA polise nepieciešama, izbraucot ārpus Latvijas robežām , kā arī citas aktualitātes.

LTAB apkopojis datus, kas ļaus, piemēram, iegūt informāciju par apdrošināšanas līgumiem vai iepazīties ar polišu sērijām. Tāpat saņemama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī to limitus.

Mājaslapā var iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem iegādājama Octa polise.

LTAB piedāvā arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

BEZMAKSAS MOBILĀ APLIKĀCIJA TAVĀ TELEFONĀ

Klientu ērtībām izveidota visām mobilām ierīcēm draudzīgā mobilā aplikācija, kas ļauj uzzināt ne tikai to, kur pieejamas lētas Octas, bet sekot līdzi arī citai aktuālai informācijai, piemēram, par Bonus-Malus klasi. Tāpat, izmantojot šo aplikāciju var apdrošinātājam nosūtīt informāciju par ceļu satiksmes negadījumu. Lai nepalaistu garām brīdi, kad jāatjauno sava Octa polise, vari pieteikties atgādinājumam par tās derīguma termiņa beigu tuvošanos.

Šobrīd aplikācijā iespējams noskaidrot, kur iegādājamas lētas Octas, kā arī uzzināt jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu plānots papildināt.

Ar ltab.lv Kasko un Octas pieejamas vēl izdevīgāk! Mūsdienās bez transportlīdzekļu apdrošināšanas neiztikt, tādēļ ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs atrast pēc iespējas vienkāršāk.

Ltab.lv – visa aktuālā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visi apdrošinātāji nodrošina vienādus apdrošināšanas noteikumus, nav nepieciešams pārmaksāt. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Comments are closed.

Post Navigation