OCTA un KASKO polise

Ikviens autovadītājs zina, cik cik svarīgi ir apdrošināt auto. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ielūkojies iizi.lv piedāvājumā, kur nopērkama gan octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti iespējams noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita.

Uzzini vairāk- https://www.iizi.lv/lv/octa!

OCTA LIKUMS

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek aprēķināta , ņemot vērā transportlīdzekļa veidu, tipu, piederību, tā lietošanas mērķi, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Svarīgi piebilst, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas veids – Kasko . Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai gadījumā, ja automašīna tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde ir brīvprātīga, taču, ja auto iegādāts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta prasība. Kasko apdrošināšana ir pieejama plašam transportlīdzekļu klāstam – ne vien vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Iizi.lv iespējams iegādāties arī Kasko. To visērtāk palīdzēs veikt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un ērti palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma izmaksas. To var izdarīt, ievadot prasītos datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu un citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra izdevība iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

IIZI.LV PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ CEĻOJUMU UN NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA APDROŠINĀŠANA

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā piecus gadus, apdrošinātāja atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un visas darbības veic Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir teicams variants arī tad, ja gribi apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti strādā komandā ar brokeriem, lai kopīgi rastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams vadīt un izvairīties no tiem. Katrs apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Iizi.lv – apdrošinātājs, kam var uzticēties. Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskaties, lai uzzinātu vairāk – www.iizi.lv.

Comments are closed.

Post Navigation