Optimāli žoga risinājumi ikviena klienta nepieciešamībai – Tvora.lv

tvora.lv setas, zogi, vartiUzņēmums SIA  “Tvora” ar ilggadēju pieredzi savā jomā piedāvā optimālus iežogojuma risinājumus ikviena vajadzībai un teritorijas lielumam.  “Tvora ” darbinieki piedāvā ne vien izgatavot dažāda materiāla sētas, bet arī dod iespēju iegādāties klientam ērtāko žoga risinājumu atkarībā no naudas līdzekļu iespējām. Ja arī pašlaik esi apjucis plašajā žogu sortimentā un nespēj izlemt par labu vienam vai citam variantam, neuztraucies – eksperti palīdzēs izlemt par piemērotāko risinājumu! Piedāvājumā arī pagaidu žogi un metālisku konstrukciju žogi kultūras pasākumiem, būvdarbu teritorijām, mazdārziņiem utt.

 Firmas mājaslapā Tvora.lv ir iespējams apskatīt koka žogu risinājumu variantus – gan ar statiskā, gan ar gulošā novietojuma koka dēļiem. Koka žogu ražošanā tiek izmantota vienīgi kvalitatīva koksne, kas nodrošinās lielu kalpošanas laiku. Bez tam plašām teritorijām kā ganības, aploks u.c. vērts pasūtīt žogu no PVC jeb plastmasas žogi. PVC materiālam ir augsta noturība pret UV stariem un mitrumu . Viegli padodas arī temperatūras maiņām, kas mūsu platuma grādos ir samērā nozīmīgi (termonoturība no -30° C līdz pat +50° C).  Pamatīgākiem žogu risinājumiem komplektē metāla žogu izveidošanu un montāžu. Metāla žogu sistēmas ir teicami piemērotas dažādam reljefam un arhitektūras stilam.

Ja tavā īpašumā ir nesen iegūta teritorija, kuru vēlies iežogot ar īslaicīgu sētu, būtu ieteicams izmantot metinātā sieta sētas risinājumu. Labs variants mazdārziņu norobežošanai. Bez tam tās uzstādīšana ir salīdzinoši viegla – siets tiek nostiprināts pie īpašiem stabiem, kas tiek iekalti gruntī. Tas, ka metāla siets ir izgatavots no cinkotām stieplēm nozīmē, ka siets ir stingrs un nav pārlieku elastīgs, tātad – atbilstošs pagaidu variants. Mobilie žogi ( http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/mobilie-zogi ) tiek izmantoti situācijās, kur vajadzīgs novirzīt cilvēku plūsmu vai iežogot kādu teritoriju. SIA “Tvora” piedāvā mobilo žogu komplektāciju, kur iekļauts žoga uzstādīšanai nepieciešamais betona pamats, cinkots tērauda rāmis, savienojumi un saliekams siets no cinkota tērauda.

Akmens žogi, viss nepieciešamais teritorijas labiekārtošanai, betona jumtiņi  – šie un vēl citi sniegtie pakalpojumi aplūkojami vienuviet firmas mājaslapā www.tvora.lv.

Piesaki tikšanos ar uzņēmuma darbiniekiem par nepieciešamo iežogojuma risinājumu, montāžas izdevībām , piesakoties pa e-pastu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefona numuru +371 67881043. Tvora – optimāli iežogojuma risinājumi!

Comments are closed.

Post Navigation