Optiskā interneta pieslēgums arī lielākajās pilsētās

interneta pieslēgumsInternets paver plašākas iespējas sekot līdzi sabiedrības norisēm Latvijā un pasaulē. Esi informēts un dzīvo līdzi laikam, izvēlies labāko interneta pieslēgumu savā mājsaimniecībā. Pēdējā laika atklājums – Lattelecom optiskā interneta pieslēgums tagad arī lielākajās Latvijas pilsētās. Optiskā interneta iespējas ir vēl neiedomājamākas ātruma ziņā. Jaunā kvalitātē Jūs varēsiet redzēt arī interneta televīziju. Lattelecom interneta TV garantē aktualitātes ziņu, filmu un izklaides jomā. Tāpēc par optisko internetu sajūsmā būs gan darba cilvēki, gan labas atpūtas tīkotāji.

Optiskais internets Latvijas lielākajās pilsētās

Nav svarīgi vai Tu dzīvo Ogrē, Liepājā, Valmierā, Saldū, Rīgā vai citviet. Pieslēdz optisko internetu un neraizējies par interneta kvalitāti. Ja optisko internetu salīdzina ar DSL interneta pieslēgumu, tad pakalpojuma pieejamības ziņā DSL internets ir soli priekšā, taču tas ir tikai pagaidām. Ja parēķina, ka optiskā tīkla izbūve ir sākta tikai 2009.gadā un šajā laikā sasniegts ir gana daudz un manāmi uzlabojumi šajā jomā no Lattelecom tiek plānoti arī tuvāko gadu laikā.

Optiskais internets tiek uzskatīts par nākotnes tehnoloģiju, kuras unikalitāte tiek novērtēta jau tagad. Turklāt nav pārsteigums, ka ar laiku tas ienāks arī lauku sētās. Ja šobrīd Jūsu dzīvesvietā ir ierobežotas iespējas pieslēgties optiskajam tīklam, tad dariet par to zināmu. Interneta vietnē optika.lattelecom.lv Jūs varat pārbaudīt interneta pieejamību un atdot savu balsi par to, lai optiskais tīkls pēc iespējas ātrāk tiktu ierīkots Tavā apkaimē.

Jautāsiet, kā notiek optiskā interneta instalācija?

Optiskais internets tiek ierīkots līdzīgi, kā DSL internets, tam tiek izmantots modems, kuram droši var pievienot arī bezvadu rūteri. Tātad, ja Jums ir arī portatīvais dators, tad mājās varat izmantot arī bezvadu internetu. Internets bez vadiem sniegs arvien lielāku brīvību. Iekārtojies ērtāk dīvānā un komunicē sociālajos tīklos, izmanto internetbankas vai citus interneta pakalpojumus. Optiskā interneta pieslēgums lielākajās pilsētās garantē pilnvērtīgu internetu ar maksimāli iespējamo ātrumu 500 Mbit/s.

Lattelecom Optiskais internets

Turklāt par Lattelecom optisko internetu Jums nebūs jāpārmaksā, jo optiskā interneta piedāvājumu atradīsiet arī kādā no Lattelecom izdevīgajiem komplektiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation