Oriģinālas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Ieskaties DavanuServiss.lv!  

šokolādes masāžaTradicionālo dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu rosinošām pārsteigumiem. Internetā varēsi atrast neskaitāmas interesantas un oriģinālas dāvanas svētkos dažāda temperamenta un dzīvesstila cilvēkiem:

Interesanti ceļojumi un aktīvā atpūta

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir ekskursijas un grupu, ar kuru pavadīts laiks. Visvairāk iepazīt savu ģimeni vai kolēģus var, kopīgi dodoties ceļojumā. Oriģināla dāvana adrenalīna cienītājiem ir izbrauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar paraplānu.

Mīļa dāvana mīļam cilvēkam

Rūpēs par mīļoti cilvēku parūpējies par romantisku vai spēcinošu dāvanu SPA salonā vai vienā no atpūtas namiem. Interesanta dāvana svinībās ir rokdarbu, deju apmeklējuma abonements vai vakariņas vienā no pilsētas labākajiem restorāniem. Dzīves priecīgo brīžu radīšanai pietiek vien ar pārsteigumu un mīlestības.

Svētki nāk ar dāvanām!

Pašlaik interesantu dāvanu sameklēt ir ļoti ātri. Atpūta brīvdienās ar lielisko šokolādes masāžu, izplānotas fotosesijas, kā arī karikatūras zīmējums būs aizraujoša dāvana jauniešiem un pārim. Šīs ir pāris no iespējām, kā pamainīt jau ierasto dāvanu sagādāšanas paņēmienu. Svētku sajūtu uzbur ne tikai atmosfēra, bet arī apbrīnojamas un interesantas dāvanas.

PRAKTISKA DĀVANA DZĪVES ZĪMĪGAJOS MOMENTOS

Ja gadās, ka nevari sameklēt piemērotu dāvanu, izvēlies dāvanu karti. Lai svētkos uzdāvinātu vēlamo, izvēlies dāvanu karti – tā ir iespēja izvēlēties, kā dāvanu karti izlietot. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas ir atbilstoša visādās dzīves situācijās: meitas vai dēla sasniegumu atzīmēšanai, studentiem u.tml. Dāvanu karti var uzdāvināt skaistā konvertā, tomēr pārsteigumu garantē māksliniecisks iesaiņojums.

Sievai, gādīgam vectēvam, mīļajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem draugiem  – izvēlies praktisku dāvanu!

Comments are closed.

Post Navigation