Padarīt pasākumu īpašu palīdzēs teltis un nojumes!

Plānojot pasākumu, būtisks ir piemērots aprīkojums, tādēļ noderīga var būt aprīkojuma noma. Tā dod iespēju atrast tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu nepieciešamajā apmērā un pēc tam neuztraukties par tā transportēšanu un izvietošanu.

Aktuāla telšu noma? Izvēlieties piemērotāko variantu!

Brīvdabas pasākumos nepieciešamas teltis un nojumes. Arī tās iespējams nomāt, tādā veidā izvēloties piemērotākos risinājumus tieši konkrētajam pasākumam. Būtiski, ka kvalitatīva noma piedāvā pilnu servisu – teltis un nojumes tiek gan piegādātas, gan montētas, gan demontētas.
Papildus ērtībām teltis un nojumes var tikt aprīkotas ar gāzes sildītāju, kas nodrošinās komfortu arī vēsākā laikā.

Pasākumā vajadzīga garderobe? Nomas piedāvājumā arī tā!

Svinīgos pasākumos var noderēt arī garderobes noma, tādā veidā iespējams izvēlēties arī piemērotu papildus aprīkojumu – starpsienas, pakaramos, spoguļus.
Savukārt privātās ballītēs un prezentācijās var noderēt bāra lete. Arī to iespējams nomāt un var izvēlēties dažādus stilus, izmērus.

Inventāra nomas galvenās priekšrocības

Inventāra noma dod iespēju saņemt tieši tās teltis un nojumes, kas aktuālas konkrētajam pasākumam. Tā ir iespēja arī ietaupīt laiku un līdzekļus. Būtiski arī, ka noma ļauj neuztraukties par aprīkojuma uzglabāšanu un apkopi. Vajadzības gadījumā par labākiem risinājumiem Jūs konsultēs nomas servisa zinošie darbinieki.

Lai arī kāda būtu nepieciešamība – teltis un nojumes vai kāds cits variants, nomas servisa darbinieki vienmēr būs priecīgi palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu!

Comments are closed.

Post Navigation