Padomi ledusskapja iegādei

ledusskapji 1a.lvKad iet runa par jauna ledusskapja iegādi, neatkarīgi no tā nepieciešams pilnīgi jauns vai jāaizstāj neejošs modelis, pastāv vairākas lietas, ko nepieciešams pārdomāt, lai iegūtu pēc iespējas izdevīgāko piedāvājumu.  Paturot prātā, ka zemākās cenas ledusskapji ne vienmēr ir tās labākās kvalitātes, Jūs noteikti vēlēsieties veikt salīdzinājumus starp vairākiem ledusskapju modeļiem pirms pirkuma veikšanas. Piedāvājam vairākas lietas, ko nepieciešams paturēt prātā.

Cik lielu ledusskapi Jūs vēlaties?

 Lai arī mūsdienās iespējams iegādāties tik daudz dažādu pārtikas produktu, ko turēt ledusskapīt, tas uzreiz nenozīmē, ka jāiegādājas iespējami lielākais ledusskapja modelis. Neaizmirstiet, ka, jo lielāku ledusskapi pērkat, jo vairāk enerģijas tas patērēs. Protams, ja ir nepieciešamība pēc lielāka ledusskapja un vieta to atļauj, tad droši var iegādāties pat divdurvju modeli (atceroties, ka nepieciešama vidēji 5-10 cm atstarpe starp sienu un ledusskapi un pietiekami vietas, lai durvis varētu atvērt ērti).

Temperatūras un mitruma kontrole

Meklējiet ledusskapi, kurā viegli piekļūt un kontrolēt temperatūras un mitruma līmeni. Jaunākie ledusskapji parasti ir ar digitālu temperatūras kontroli un displeju, kas atrodas ledusskapja priekšpusē. Gadījumā, ja temperatūras vadības panelis atrodas iekšpusē, nāksies lieki tērēt laiku atbrīvojot plauktus, lai pie tā tiktu.

Ergonomiskums

 Tā kā Jūs izmantosiet ledusskapi dien dienā, ir svarīgi iegādāties tādu, kuru būs ērti tīrīt, kas nodrošina elastību, lai produktu ievietošana būtu vienkāršāka, piem., ar regulējamiem plauktiem. Labi, ja ledusskapī var ērti ievietot jebkāda lieluma produktus, kurus būt arī ērti aizsniegt. Izpētot plauktu pozīcijas jau uzreiz varat padomāt, kur glabāsiet piena, ūdens, vīna pudeles, augļus un dārzeņus, sieru un citus piena produktus u.tml.

Apgaismojums

 Mēģiniet iegādāties ledusskapi, kas ir pietiekami labi apgaismots. Jaunākajos modeļos ledusskapji parasti ir aprīkoti ar gaismām gan pārtikas nodalījumā, gan saldētavā. Vēlams arī apskatīties, kur šīs gaismas ir iebūvētas un vai tās netiks aizsegtas, līdz ko ledusskapis būs piepildīts ar produktiem.

Troksnis

 Ikviens noteikti vēlas ledusskapi, kas darbotos iespējami klusu. To, cik kluss ir ledusskapis nosaka tā siltumizolācija, kas apslāpē kompresora troksni. Īpaši liela vērība trokšņa līmenim jāpievērš tad, ja ledusskapis atradīsies tuvu istabai, kurā parasti uzturaties, piem., guļamistabai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation