Pasakaina SPA atpūta Kurzemē

spa procedūras Kurzeme ir viena no skaistākajām Latvijas pilsētām. Tā pārsteidz ar savu kutūrvēsturisko mantojumu, kā arī militāro mantojumu – Irbenes lokatoru un Liepājas karostu. Savukārt Kurzemes mazpilsētas ir šarmantas ar savu neatkārtojamību. Pirmais vārds, kas nāk prātā pieminot Kurzemi – jūra. Neapšaubāmi, ka jūras tuvums ir būtiski ietekmējis šo novadu. Liepāja, Ventspils – abas šīs pilsētas pazīst ikviens Latvijas iedzīvotājs, kā arī tūristi. Bet kādas relaksācijas iespējas pieejamas Kurzemē? DāvanuServiss.lv ir atlasījis pašas labākās un oriģinālākās SPA iespējas Kurzemē, kuras Jums atliek vien iegādāties un iepriecināt sevi vai savus mīļos.

Romantiska atpūta Liepājā + SPA

Fontaine ENT piedāvā izbaudīt lieliski atpūtu modernā un gaumīgā viesnīcā, kas atrodas Liepājā.

Piedāvājumā ietilpst:

  • Nakšņošana divām personām standarta numurā;
  • 2h SPA apmeklējums;
  • Brokastis divām personām.

Šī būs lieliska dāvana, ja vēlaties iepriecināt svētkos savu mīļoto vai arī Jums ir pazīstams kāds pāris, kuri ir izlēmuši iestūrēt laulības ostā. Dāvanas cena ir tikai Ls 46. Apskaties arī citas spa procedūras.

Slim Line skaistuma kapsula

Vai vēl nezinat, kas slēpjas zem vārdiem – Slim Line? Slim Line kapsulas procedūra paredzēta auguma formas, ādas un asinsrites uzlabošanai, vielmaiņas stimulēšanai, ievērojamai un noturīgai svara samazināšanai, kaitīgo vielu izvadīšanai no organisma, nemiera, noguruma un stresa mazināšanai. Veselīgā kapsulā uz cilvēka ķermeni vielaikus iedarbojas gaismas terapija, siltums, relaksējoša mūzika, skābeklis, vibromasāža. Dāvanas cena ir Ls 15. Tā būs lieliska dāvana sievietei. Ikviena dāma spēs novērtēt iespēju doties relaksācijas kūrē, kas sniegs gammu neaizmirstamu sajūtu un emociju, ko atcerēties vēl ilgu laiku pēc dāvanas izmantošanas.

  • Pasakainas brīvdienas diviem – Ls 235
  • Rožu maigais valdzinājums diviem – Ls 80
  • Brīvdienu sapnis diviem – Ls 70
  • Relaksējoša nedēļas nogale diviem – Ls 60
  • SPA centra apmeklējums divām personām – Ls 20

Tās ir dāvanas, ko piedāvā savā īpašumā iegādāties DāvanuServiss.lv. Tuvojas svētki, bet neesat izlēmis, ko pasniegt saviem mīļajiem? Liekot roku uz sirds varam teikt, ka SPA atpūta patiks jebkuram cilvēkam neatkarīgi no viņa nodarbošanās, vecuma un hobijiem, jo no pilnvērtīgas atpūtas vēl nav atteicies neviens!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation