Patēriņa kredīti finanšu jautājumos

patēriņa kredīts internetāNeplānotu naudas problēmu risināšanai bieži vien jāprasa nauda radiem, draugiem. vērsies pie patēriņa kredītu izsniedzējiem vajadzīgo naudas līdzekļu pieprasīšanai.

Saņem patēriņa kredītu tagad

Pēc ātrā kredīta var jautāt katrs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu ar Latvijas valsts pilsonību vai beztermiņa uzturēšanās atļauju. Tas sniegs iespēju ērti un ātri noformēt nepieciešamo finansiālo atbalstu pāris minūtēs. Patēriņa kredīts internetā ir pieejams sākot no 50 eiro līdz 3000 eiro lielākiem naudas tēriņiem. Turklāt –  tev nevajadzēs par to galvot ar savā īpašumā esošu mantu vai dzīvokli, mašīnu u.tml

Patēriņa kredīta aizdevums ir pāris soļu attālumā. Kā pirmais ir jāreģistrējas kredīta izsniedzēja mājaslapā un jāuzskaita uz konkrētā kredīta izsniedzēja bankas kontu reģistrācijas maksa 0,01 Eur apmērā. Reģistrācijas maksu atpakaļ netiek atgriezta, jo tā kalpo kā apstiprinājums reģistrācijai mājaslapā un bankas konta piereģistrēšana konkrēti tavam vārdam. Kad būs pabeigta reģistrācija, spēsi pieteikt noteikto īstermiņa patēriņa kredīta apjomu, un tas tiks pārskaitīts uz tavu bankas kontu. Minimālā ātrā kredīta aizdevuma summa ir 50 Eiro, taču maksimālā – 3000 eiro .

Izvēlies patēriņa kredītus, kad vēlies aizņemties!

Atceries, ka patēriņa naudas aizdevuma izsniegšana klientiem ir no plkst. 8.00 līdz 22.00, bet pieteikties tam var 24 stundas diennaktī. Pirms naudas aizņēmuma izmaksāšanas speciālisti izvērtēs tevis iesniegto informāciju, pārbaudīs parādsaistības un kredītvēsturi. Regulāri ikmēneša ienākumi ir viens no izvērtēšanas punktiem, kurš garantē – kredīta atmaksa notiks pēc atmaksas grafika. Pēc ātrā naudas aizdevuma saņemšanas saņemsi arī turpmāko kredīta atmaksas grafiku, kur būs norādīta fiksētā ikmēneša summa. Atkarībā no naudas aizdevuma summas  tas tiek izsniegts ar atmaksas laiku no 2 nedēļām līdz pat diviem gadiem.

Comments are closed.

Post Navigation