PIE 1A.LV IZVĒLIES VAJADZĪGO INVENTĀRU TŪRISMAM – TELTIS, GUĻAMMAISI -, KĀ ARĪ AKTĪVAI LAIKA PAVADĪŠANAI – VELOSIPĒDI UN SKRITUĻSLIDAS.

 teltisInterneta veikalā 1a.lv var pasūtīt dažnedažādas preces tūrismam un sportiskam dzīvesveidam.

Ja ģimenē vai radu pulkā ir kāds bērns vecumā līdz 3 gadiem, ir pēdējais laiks pasūtīt pirmo velosipēdu – trīsriteni! 1a.lv tev ir iespēja iegādāties neskaitāmus bērnu velosipēdu veidus, kam var regulēt stūri un sēdekli tieši bērna augumam.  Ļoti būtu ieteicams izmantot preču filtrēšanas rīku, ko ir iespējams sameklēt jebkuras preču grupas labajā pusē. Pērkot bērnu velosipēdu, pasūti pēc velosipēda veida: kalnu (MTB), BMX utt. Kā arī iespējams atlasīt velosipēdus pēc bērna auguma. Bergamont, GMT Xtreme, GMT Pretty Girl, Milly un citu preču zīmju velosipēdi. Piedāvājuma klāstā arī velosipēdi pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī hibrīda veida velosipēdi.

Ja ir vēlme mājas pagalmā ierīkot kādu aktivitāti, var nopirkt batutu. 1a.lv klāstā dažāda izmēra batuti. Tikpat būtiski ir arī gādāt par drošību – konkrēti tāpēc vērts pasūtīt arī aizsargtīklu. Īpaši nozīmīgi tas ir sparīgiem lēkātājiem! Teicama ģimeniska laika pavadīšana ir skrituļslidošana, turklāt tajā nav jāiegulda milzu finanšu līdzekļi. 1a.lv preču sortimentā dažāda veida skrituļslidas bērniem, skrituļslidas sievietēm un vīriešiem

Kempingam  vajadzīgs atbilstošs inventārs. Atrodi interneta veikalā 1a.lv gan matračus, dažādus piederumus, gan arī citas preces. 1a.lv piedāvā iegādāties teltis no Ferrino, Euro Trail, Frettime, Robens u.c., bez tam kvalitatīvas! Dažāda izmēra teltis, līdz pat piecām vietām un augstu mitrumizturību, kas neļaus ūdenim izsūkties cauri telts materiālam un sagādāt nepatīkamus brīžus. Ja pasūti kempinga vajadzībām guļammaisu, pievērs vērību tā svaram, kā arī maksimālajai komforta temperatūrai. Patīkamai nakšņošanai teltī ieteicams pasūtīt matraci, kuru iespējams ērti ieklāt teltī tieši zem guļammaisa, nodrošinot patīkamu gulēšānas komfortu. Matrači 1a.lv sortimentā atrodas pie tūrisma un atpūtas precēm – iegādājies atbilstošāko pēc nepieciešamības. Plāno doties pārgājienā, bet nevari mājās piemeklēt piemērotu somu? Atrodi dažāda veida somas – , ikdienas nepieciešamībai, mototransporta, kā arī slēpošanas un trekinga somas u.c. Tikai atliek iegādāties piemērotāko! Ja dodies vairāku dienu atpūtā pie ūdeņiem, vērts ieskatīties preču piedāvājumā – zivju meklētāji, plītiņas un gāzes degļi – tieši tūrismam. Turklāt neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – interneta veikalā 1a.lv ir iespējams pirkt termosus, pannas u.c. piederumus.

Tūrisma pulksteņi būtu ieteicams tūrisma aksesuārs ikvienam, kas piedalās geo-caching, dodas vairāku dienu pārgājienā. Tūrisma pulksteņi ir izturīgāki par parastajiem rokas pulksteņiem, turklāt ir iespējotas dažādas opcijas. Hronogrāfs, taimeris, modinātājs u.c. lielumi. Turklāt vērts pasūtīt tūrisma GPS, kuram ir opcija ierakstīt un saglabāt maršrutus, tam ir ilgs darbības laiks Interneta veikalā preču izvēlē arī saulesbrilles gan speciāli aktīvā laika pavadīšanai, gan arī ikdienas nēsāšanai.

Šī ir vien niecīga daļa no tā piedāvājuma, kas atrodams interneta veikalā 1a.lv. Ne tikai tūrisma preces, bet arī datori, foto un video preces, apgaismojuma iekārtas un biroju tehnika u.c. Pārliecinies pats un ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Comments are closed.

Post Navigation