PIEPŪŠAMIE DĪVĀNI — ALTERNATĪVA PARASTAJIEM DĪVĀNIEM

Ja Tev šķiet, ka pasākuma videi jāatškiras, kā labs variants minami apaļie galdi. Tie izskatās eleganti, kā arī  šie galdi iederēsies praktiski katros svētkos, jo to izskats ir gana neitrāls. SIA «Akurāts» piedāvājumā atrodami apaļie galdi, tādēļ, ja vēlies tos redzēt arī savā pasākumā, ienāc www.akurats.lv! Uzņēmuma darbinieki galdus ne vien piegādās un aizvedīs, bet arī veiks to montāžu pasākuma norises vietā.

Piepūšamais dīvāns — no sākuma attiecīgā vārdu kombinācija skan savādi, bet tas nav nekas neparasts. Pēc izskata piepūšamais dīvāns izskatās pēc parasta ādas dīvāna, bet to ir vieglāk pārvietot un kopt. Arī «Akurāts» klāstā šāda mēbele atrodama. Iespējams nomāt gan dažādu izmēru (vienvietīgs, divvietīgs un trīsvietīgs), gan krāsu (pelēkā, baltā, oranžā) modeļus. Komplektā tiek piedāvāts īrēt arī pieskaņoti baltus un oranžus galdiņus.

PARŪPĒTIES PAR VIESU ĒRTĪBU ĻAUJ BANKETU KRĒSLI

Banketu krēsli piedāvā vairākus plusus: uz tiem ir komfortabli sēdēt, turklāt to dizains iekļausies jebkuros svētkos. Neskatoties uz krēslu biezo polsterējumu un stabilo karkasu, banketu krēsli ir vienkārši pārnēsājami, kā arī nepieciešamības gadījumā novietojami viens virs. Tādēļ šo krēslu veids noderēs arī, teiksim, ballēs, ja pasākuma gaitā krēslus nepieciešams operatīvi novākt. Krēslu uzstādīšanu un novākšanu paralēli piegādei nodrošinās «Akurāts» pārstāvji.

FUNKCIONĀLA UN ESTĒTISKA BĀRA LETE

Bāra lete sastāv no vairākām daļām, tādējādi iespējamas dažādas tās kombinācijas un līdz ar to arī pielietojuma veidi. Bāra lete vienlīdz veiksmīgi iederēsies gan kafejnīcā, gan degustācijas un cita veida pasākumos. Leti var izmantot iekšā un ārā (zem telts), turklāt, izmantojot elektrotīklu, letes frontālā daļa ir izgaismojama, kas dos īpašu atmosfēru tumšos apstākļos.

NEPIESPIESTAI ATMOSFĒRAI DERĒS BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā iespējams noprast pēc to nosaukuma, paredzēti bāriem. Uzbursim ainu — Tu rīko pasākumu, taču norises vietā nav pietiekami daudz krēslu. Attiecīgā situācijā piemērotākais risinājums ir krēslu noma. «Akurāts» bāra krēsli izskatās moderni un ir komfortabli, kā arī tos iespējams salikt, tāpēc pasākuma vidi ir viegli transformēt. Krēslu noma palīdz izvairīties no liekiem tēriņiem, jo krēslus nevajadzēs pirkt, kā arī par to uzstādīšanu un pievešanu nebūs jālauza galva, jo visu nepieciešamo izdarīs uzņēmuma darbinieki.

 

Iespējams redzēt, ka «Akurāts» piedāvā nomāt gan teltis, gan citas lietas; pieejami apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli un pat piepūšamais dīvāns. Kad vēlies, lai Tavā pasākumā viss būtu augstā kvalitātē, dodies uz www.akurats.lv un vienojies par vajadzīgo lietu nomu nekavējoties!

Comments are closed.

Post Navigation