Pirelli Key Point- viss priekš jūsu auto

riepas rīgāAutomašīnas dod ne vien brīvību, bet prasa arī zināmas pūles. Tieši tāpēc būtiski atrast labu riepu servisu, kas piedāvā augstas kvalitātes riepas, to maiņu un citus pakalpojumus, kas nepieciešami automašīnas uzturēšanai perfektā kārtībā. Viena no iespējām ir Pirelli Key Point serviss.

Pirelli Key Point riepu centrā iespējams iegādāties riepas dažādām nepieciešamībām – vasaras riepas, ziemas riepas, arī autoriepas sportam un pat riepas kravas, agro un spectehnikai.

PIESAKIES RIEPU MAIŅAI INTERNETĀ

Turklāt Pirelli Key Point gādā par klientu ērtībām – interneta vietnē ne vien var izvēlēties labākās autoriepas, bet arī piesakāma to nomaiņa. Tas nozīmē, ja aktuālas riepas Rīgā, atliks turpat mājaslapā pieejamā kartē atrast sev tuvāko riepu centru un pieteikties riepu maiņai Jums izdevīgā laikā. Augstas kvalitātes riepas Rīgā var saņemt piecos riepu centros. Turklāt, tiek piedāvātas ne tikai riepas Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Parūpējieties par savu automašīnu –  Pirelli Key Point pieejamas labākās riepas Rīgā un citur Latvijā.

Tuvojoties gada siltajai sezonai, aktuālas kļūst vasaras riepas . Servisa piedāvājumā vasaras autoriepas no iecienītākajām preču zīmēm. Lielākā daļa riepu ražotāju iesaka uz vasaras riepām pāriet tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra sasniedz plus septiņus grādus pēc Celsija. Latvijas likumdošana nosaka, ka vasaras autoriepas drīkst izmantot no 1. marta. Ja arī Jūsu auto ir pienācis laiks mainīt riepas, Pirelli Key Point sortimentā ne tikai plaša izvēle un zinošu speciālistu konsultācijas, bet arī vasaras riepu izpārdošana. Vasaras riepu izpārdošana ļaus vajadzīgās autoriepas nopirkt par ļoti draudzīgām cenām.

LIETIE DISKI – KVALITĀTE UN TEICAMS SERVISS

Servisa mājaslapā atrodamas ne tikai autoriepas, bet arī lietie diski, kurus var atlasīt pēc markas, modeļa, izmēra, cenas vai ražotāja. Sortimentā arī daudzu novērtētie zviedru diski, kas izceļas ar īpaši augstu kvalitāti. Klientu ērtībām gan zviedru diski, gan citi diski Pirelli Key Point riepu centrā piemērāmi vēl pirms pirkuma izdarīšanas. Viena no iespējām – piemērīt diskus kādā no Pirelli Key Point riepu centriem un izvēlēties tos, kuri patīk vislabāk. Priekšrocība šādai disku pielaikošanai ir tāda, ka var apskatīt, kā zviedru diski vai citi diski izskatīsies uz auto, klātienē servisā un būt pārliecinātam par galarezultātu disku maiņas gadījumā. Vēl viena iespēja – interesējošie diski, piemēram, zviedru diski pielaikojami mājaslapā, izmantojot disku konfiguratoru – izvēlieties savas automašīnas marku un apskatiet visus piedāvātos variantus.

Svarīgi piebilst, ka autoriepas var iegādāties arī uz nomaksu. Saņemiet nepieciešamās autoriepas tagad, maksājiet vēlāk. Turklāt, ņemot vērā izdevīgos līzinga noteikumus, autoriepas no Pirelli Key Point būs sezonas vērtīgākais ieguldījums!

Speciālistu viedokļi, novērtētu ražotāju riepas Rīgā un citur Latvijā, vasaras riepu izpārdošana, zviedru diski , kā arī citi lieliski piedāvājumi Jūsu automašīnai. Apmeklējiet servisa mājaslapu www.pkp.lv , lai uzzinātu plašāku informāciju!

Comments are closed.

Post Navigation