PIRMAIS KREDĪTS BEZ MAKSAS – ONDO.LV

bezmaksas kredītsŅemot vērā iespējas, ko nodrošina internets, lielu popularitāti ieguvuši arī ātrie kredīti internetā. Tā ir iespēja īsā un vienkāršā veidā aizņemties sev vajadzīgo naudas summu .

Ondo.lv ir viens no nesenākajiem aizdevējiem Latvijā, bet jau ir pierādījis sevi kā operatīvu un izdevīgu risinājumu piedāvātāju.
Aizņemties pie Ondo.lv ir izdevīgi vairāku iemeslu dēļ:
– Tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas ;
– Nepieciešamības gadījumā iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu ;
– Iespēja saņemt naudu savā bankas kontā tikai 10 minūšu laikā ;
– Iespēja visu kontroļēt – lietotāja profilā pieejama visa būtiskā informācija par aktuālajiem aizdevumiem , rēķiniem un izdevīgiem piedāvājumiem.
Ondo.lv naudas aizdevums – iespēja saņemt naudu tieši tad, kad tā vajadzīga.
Ondo.lv piedāvātais bezprocentu kredīts būs izdevīgs variants, ja nauda nepieciešama steidzami. Reģistrēšanās aizdevumam ir vienkārša un neaizņems daudz laika – viss, kas darāms – veikt reģistrāciju www.ondo.lv, apstiprināt profilu un jau pavisam drīz gaidīt naudu savā bankas kontā.
Būtiski, ka bezmaksas aizdevums tiek izsniegts tikai jaunajiem klientiem, tomēr pastāvīgajiem klientiem tiek piedāvātas vairākas citas priekšrocības- piemēram, iespēja aizdevumam pieteikties ar SMS starpniecību.
SMS kredīts – tā ir izdevība aizdevumam pieteikties ar vienas īsziņas palīdzību. Ja esi jau veicis reģistrāciju Ondo.lv mājas lapā, tev atliek tikai nosūtīt pieteikuma īsziņu, kurā minēts vārds ”Ondo”, kā arī nepieciešamā naudas summa, termiņš un parole.

KREDĪTS BEZ ĶĪLAS – ĒRTI UN VIENKĀRŠI NOFORMĒJAMS

Kredīts internetā ir lielisks risinājums dažāda veida situācijās – piemēram, kad nepieciešamas finanses neplānotu tēriņu segšanai. Lai arī noteiktie atmaksas termiņi ir diezgan īsi, tomēr vienmēr pastāv iespēja pagarināt atmaksas termiņu.
Aizdevums pie Ondo.lv tiek izsniegts uz 30 dienām. Tomēr arī Ondo.lv piedāvā lielisku iespēju – pagarināt atmaksas termiņu. Viss, kas jādara- jāieskaita Ondo.lv bankas kontā pagarināšanas maksa.
Ondo.lv ātrais kredīts (https://www.ondo.lv/) tiek izsniegts Latvijas iedzīvotājiem no 20 gadu vecuma. Maksimālā aizdevuma summa pirmajā aizņemšanās reizē ir EUR 300. Sākot no otrās aizņemšanās reizes aizdevums tiek izsniegts līdz EUR 425.
Laba ziņa visiem aizņemties gribētājiem – Ondo.lv piedāvājumā arī kredīts bez ķīlas. Tas nozīmē, ka aizdevumu iespējams noformēt bez ķīlas, galvojuma un dažādām izziņām. Ātrie kredīti – pieejams risinājums dažāda veida situācijās. Izmanto to sniegtās priekšrocības arī tu- izvēlies Ondo.lv

Comments are closed.

Post Navigation