Pirmais kredīts bez maksas līdz 150 latiem

Pirmais kredīts bez maksasVIA SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā īpaši izdevīgus aizņemšanās nosacījumus saviem jaunajiem klientiem. Visiem, kas vēlas iepazīties ar ātro kredītu sniegtajām iespējām un VIA SMS piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, ir pieejams pirmais kredīts bez maksas. Tas nozīmē, ka aizdevumam nepiemēro ne komisijas maksu, ne mēneša procentu likmi un jāatdod ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs.

VIA SMS piedāvātais pirmais kredīts bez maksas:

  • Maksimālais apmērs līdz 150 latiem;
  • Pieejams tikai kompānijas jaunajiem klientiem;
  • Bez ķīlas un bez galvojuma.

Ja iepriekš neesat aizņēmies pie VIA SMS un Jums ir nepieciešams neliels aizdevums, tad kompānijas piedāvātais pirmais kredīts bez maksas būs lieliska iespēja aizņemties īpaši izdevīgi. Šis aizdevums ir izstrādāts īpaši kompānijas jaunajiem klientiem, lai parādītu ātro aizdevumu priekšrocības un VIA SMS pakalpojumu kvalitāti drošā un ērtā veidā. Kredītam nepiemēro komisijas maksu vai mēneša procentu likmi un tas ir pieejams tikai personām, kas pie VIA SMS aizņemas pirmo reizi.

Aizdevums ir lieliski piemērots gadījumiem, kad nepieciešami līdzekļi nelielu izdevumu segšanai, piemēram, ir pienācis negaidīts rēķins, kavējas algas diena, parādās iespēja izmatot īpaši izdevīgu akcijas piedāvājumu, kā arī citos gadījumos. Maksimālais aizdevuma apmērs ir līdz 150 latiem un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā

Pirmais kredīts bez maksas ir patiešām vienkārši, ātri un ērto noformējams aizdevums – tas ir pieejams bez ķīlas un bez galvojuma. Tāpat kredīta saņemšanai nav nepieciešama izziņa no darba vietas par ienākumu apmēru un regularitāti. Visas darbības kredīta saņemšanai Jūs varat veikt pat neizejot no mājām. Viss, kas Jums nepieciešams, ir aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, pieeja internetam un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

VIA SMS pirmais kredīts bez maksas ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem, gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem, kas ir vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Kredīts nav pieejams, ja personai ir kavēti kredītu maksājumu vai pārkāptas parādsaistības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation