Plānotāji LIBERTY

plānotājiPlānotāji un dienasgrāmatas ir neatņemama laika plānošanas sastāvdaļa daudziem mūsdienu cilvēkiem. SIA „Hromēts poligrāfijā” atradīsiet vienu no plašākajiem plānotāju sortimentiem Latvijā – dažnedažādu izmēru un krāsu plānotāju modeļi, dažādi vāku materiāli un cenas.

Tikai pie Hromets – unikāli plānotāji no LIBERTY sērijas

 Plānotājs Liberty ir unikāls poligrāfijas uzņēmuma Hromets produkts. Šie jaunie modeļi ir radīti balstoties uz pētījumiem un dažādām aptaujām ar mērķi radīt plānotājus, kas saturētu pēc iespējas vairāk vajadzīgā un pēc iespējas mazāk liekā. Liberty plānotāju izgatavošana ietver tādu produktu radīšanu, kas atbilstu katram indivīdam, tāpēc pieejami dažādu veidu Liberty plānotāju veidi.

 Plānotājs Liberty Manager ir veltīts cilvēkiem, kas plāno savu laiku ikdienu, savukārt Liberty Notebook ir veltīti radošiem cilvēkiem, jo kalendāros var patstāvīgi atzīmēt datumus ar ideju, ja konkrētajā dienā nekas nav paredzēts, plānotāju turpina pildīt. Kad nepieciešams, tāpēc nav neieciešams atstāt plānotāju pustukšu.

Apkārtējai videi draudzīgi

 Katrs Liberty plānotājs ir izgatavoti no unikāla papīra – tas nav balināts ar hloru tāpēc ir hipoalerģisks. Tas smaržo pēc koka, ir vieglā krēmkrāsā un tas ir ļoti ērts uz tausti. Šis papīrs ir arī FSC sertificēts, kas nozīmē, ka meži, no kuriem tiek ņemta koksne papīra izgatavošanai, ir aprūpēti un tiklīdz koks tiek izcirsts, tā vietā tiek iestādīts jauns. Ja vēlaties lieliskus, praktisku un ekoloģiskus plānotājus – Liberty sērija būs īstā izvēle, tomēr tas nav vienīgais, ko piedāvā Hromets poligrāfija.

Plānotāji un dienasgrāmats no Hromets poligrāfijas:

  • Padara ikdienas darbu daudz efektīvāku – satur visu nepieciešamo dienas plānošanai un laika efektīvai izmantošanai;
  • Rada labāku iespaidu par Jūsu uzņēmumu – iespiež Jūsu logo uz plānotāja vāka, papildina ar informatīvajām un reklāmas lapām;
  • Piemēroti dažādām situācijām – sortimentā dažādi izmēru (no maziem kabatas līdz pat A4) un iesējumu (cietie vāki, ar spirāli) plānotāja modeļi.

 Plānotājs ir lielisks palīgs ikdienas darbu organizēšanā un to var pielāgot jebkura uzņēmuma individuālajām vajadzībām. Pie Hromets, individuālie plānotāji tiks noformēti atbilstoši Jūsu uzņēmuma stilam, respektējot fontus un krāsu gammu.

 Papildināts ar Jūsu uzņēmuma vai produkta logo, plānotājs kļūs pat lielisku suvenīru sadarbības partneriem. Ievietojot tajā reklāmas lapas plānotājs atgādina gan par Jūsu uzņēmumu, gan par produktu vai pakalpojumu visu cauru gadu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation