Plašā piedāvājumā žurnālu abonēšana un kāzu dāvanas ar iespēju izvēlēties vienmēr

Pašlaik iespējas izvēlēties kāzu dāvanas un citas oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā gan klātienē, gan elektroniskajā vidē ir tik tiešām neizmērojamas. Aicinām atcerēties, ka žurnālu abonēšana un SPA procedūras oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā noderēs mājas komforta cienītājiem, jo tiem ieteicams dāvināt kaut ko mierīgai atpūtai pie dabas.

Tajā pašā laikā, piemēram, spa procedūras var būt risinājums. Tikpat saistoša ir žurnālu abonēšana vai SPA dāvanu karte. Ekstravertiem cilvēkiem acīmredzami neliks vilties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā ar zināmu devu adrenalīna, piemēram, “SPA dāvanu karte”, žurnālu abonēšana, lidojumi vai pat lēciens ar gumiju un izpletni.

Elektroniskajā vidē iespējams izvēlēties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā pieaugušajiemun kāzu dāvanas tuviem un ne tik tuviem draugiem, tā vecpuišiem un arī sen neredzētajai māsīcai lielajā 18 gadu dzimšanas dienā. Tas ir ērti, jo:

  • katra cilvēka darbaspējas palielinās SPA procedūras un SPA dāvanu karte, restorānu apmeklējumi vai kulinārijas kursi;
  • tiem, kas vienmēr mācās, interesēs žurnālu abonēšana, dažādas apmācības un kursi mākslas, aktīvās atpūtas un radošajās jomās.

Asu izjūtu cienītājiem, tāpat arī adrenalīna līmeņa paaugstināšanai, satriecošas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā būs izbraucieni ar kuteri un gaisa baloniem vai lēkšana ar izpletni instruktora pavadībā.

Izvēlieties saistošas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā kā arī citos svētkos, lai “vaininiekam” ir sajūsmas vilnis

Oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā dažkārt ir grūti atrast pašu spēkiem. Tāpēc spa dāvanu karte vai SPA procedūras ir teicams risinājums, lai kāzu dāvanas pārsteigtu līgavu un lūigavaini. Teicama alternatīva var būt tādas Ziemassvētku dāvanas, ko var izmantot kopā ar mīļoto cilvēku vai visu ģimeni. Dāvanas tāpat kā pāri un ģimenes ir dažādas:

  • kreatīvas – specializētu žurnālu abonēšana, dažādu radošo darbnīcu un meistarklašu apmeklēšana;
  • aizraujošas – SPA procedūras, boulinga spēle visai ģimenei, izbraucieni ar rodeļiem, slidošana vai pēršanās lauku pirtī pēc izjādes ar zirgiem.

Jāuzsver, ka var uzdāvināt arī ko azartisku – “izlaušanās istabas” vai izklaižu parka apmeklējums ar 3D elementiem, foto orientēšanās spēle Vecrīgā vai lidojums ar lidmašīnu, kā arī tematisko žurnālu abonēšana.

Izvēlieties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā – SPA procedūras, žurnālu abonēšana vai pat kāzu dāvanas saviem draugiem! Izvēlieties dāvanu visai ģimenei – iespējuSPA dāvanu karte Jūsu ģimenei un draugiem pie vadošiem dāvanu servisu īstenotājiem!

Comments are closed.

Post Navigation