RELAKSĒTA ATPŪTA SAKĀRTOTĀ VIDĒ

Pilnvērtīga atpūta ir nozīmīga mūsu dzīves sastāvdaļa. Ja Tu labi atpūsties tepat Latvijā, par lielisku variantu var kļūt Baltvilla – viesnīca ar plašām atpūtas iespējām.

Viesnīca Baltvilla atrodas pie Baltezera – viena no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā. Viesu ērtībām viesnīca nodrošina plašas autostāvvietas pakalpojumus, kompleksā ietilpst arī restorāns, SPA centrs, sporta centrsun veselības centrs Baltezers. Vasaras sezonā var arī peldēties ezerā, baudīt pastaigas pa priežu audzi, kā arī nodarboties ar nūjošanu un citiem sporta veidiem.

SPA CENTRĀ IZSMALCINĀTAS PROCEDŪRAS IKVIENAI GAUMEI

Viesnīcā Baltvilla pieejamais SPA centrs piedāvā vairākus pakalpojumus – apmeklētāju priekam pieejami vairāk kā divdesmit īpaši rituāli sievietēm, vīriešiem un pāriem. SPA centrs nodrošina arī vairāku dienu piedāvājumus ar nakšņošanu kādā no viesnīcas Baltvilla numuriņiem. Visas procedūras, ko nodrošina SPA centrs, ir profesionālas, tajās izmanto kvalitatīvu kosmētiku. Apskatīties spa piedāvājumus vari mājaslapā- baltvilla.lv!

Viesnīcas teritorijā atrodas arī veselības centrs Baltezers, kas realizē dažādus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, kas uzlabos pašsajūtu ikvienam apmeklētājam. Veselības centrs Baltezers piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem – labiekārtotās telpas un ezera tuvums labi liks justies katram. Veselības centrs nodrošina dažādas procedūras, piemēram, fizioterapiju, zemūdens masāžas un ūdens terapiju, ārstnieciskās skaistumkopšanas procedūras, ārstnieciskās masāžas un vingrošanu, kā arī daudz ko citu.

TRENAŽIERU ZĀLE UN GRUPU NODARBĪBAS SPORTA CENTRĀ

Tiem, kuri grib uzlabot savu fizisko formu, patiks būs sporta centrs. Tas piedāvā dažādus trenažierus, hanteles un svaru stieņus, turklāt darbībā pielietotā sistēma ļauj piemērot slodzi katram cilvēkam individuāli. Sporta centrs piedāvā arī velotrenažierus un tredmili, kas ir labi palīgi cīņā ar lieko svaru. Tiem, kuriem labāk patīk grupu nodarbības, sporta centrs sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju piedalīties jogas, pilates, aerobikas, topošo māmiņu vai citās nodarbībās no plašā piedāvājuma klāsta, un iegūt teicamu pašsajūtu un labu fizisko formu.

PĀRSTEIDZ ĢIMENI, DRAUGUS VAI BIZNESA PARTNERUS AR GARDU MALTĪTI  UN LIELISKU ATMOSFĒRU BALTVILLA RESTORĀNĀ

Baltvilla sortimentā arī restorāns ar terasi gardākiem svētkiem vai laiskai ikdienai. Restorāns Baltvilla ļauj izbaudīt nesteidzīgu un gardu maltīti gan darba dienā, gan nedēļas nogalē. Restorāns Baltvilla atrodas tikai 15 minūšu braucienā no galvaspilsētas, taču sniedz iespēju izbaudīt mierpilnu atmosfēru, prom no lielpilsētas burzmas. Restorāns Baltvilla ir lieliska izvēle, ja esi gardēdis vai vēlies iepriecināt savu mīļoto cilvēku, draugus vai kolēģus. Tāpat restorāns piedāvā nodrošināt ēdināšanu dažādos saviesīgos pasākumos, piemēram, svinībās vai semināros.

Atpūsties viesnīcā Baltvilla vienmēr ir teicama ideja – SPA centrs, sporta centrs, restorāns un citi piedāvājumi ļaus izbaudīt atpūtu par visiem simts procentiem.

 

Comments are closed.

Post Navigation