Riepu serviss- pkp.lv

Vēlies gādāt par savu spēkratupēc iespējas labāk? Piemērota izvēle ir riepu serviss Pirelli Key Point. Šis riepu serviss noderēs gan tad, ja nepieciešama riepu maiņa, gan arī tad, ja nepieciešami akumulatori, eļļas, autoķīmija vai tūnings.

Klientu ērtībām riepu maiņa piesakāma arī mājaslapā www.pkp.lv. Tā ir iespēja ātri un vienkārši atrast, kur ir tuvākais Pirelli Key Point riepu serviss, un pieteikties  uz sev vēlamo laiku, kurā tiks veikta riepu maiņa. Pieteikumā var norādīt, vai būs līdzi savas riepas, izmantosi riepas no glabāšanas, vai plāno pirkt jaunas riepas.

Lai saprastu, vai vajadzīga riepu maiņa, uzmanība jāpievērš riepu nodiluma indikatoram. Tomēr speciālisti rekomendē pievērst uzmanību nodilumam arī ikdienā, piemēram, ja braukšana kļūst nestabila, īpaši slapjos laika apstākļos, ir jāveic riepu maiņa.

AUGSTAS KVALITĀTES RIEPAS UN AUTO AKUMULATORI TAVAM AUTO

Riepu serviss piedāvā kvalitatīvas ziemas, vasaras riepas, kā arī vissezonas riepas no labākajiem ražotājiem! Turklāt tiek nodrošināta arī labākās cenas garantija. Tas nozīmē – ja automašīnai vajadzīgās riepas kaut kur citur Tev piedāvā iegādāties par labākām cenām, sazinies ar Pirelli Key Point un , iespējams riepas saņemsi vēl lētāk! Pirelli Key Point riepu centros ir iespējams nopirkt arī moto riepas no slaveniem pasaules ražotājiem – Pirelli, Metzeler, Sava, Dunlop un Bridgestone. Piedāvājumā riepas visiem moto segmentiem.

Riepu serviss Pirelli Key Point būs piemērota izvēle arī tad, ja interesē auto akumulatori. Arī akumulatori ērti atrodami mājaslapā, ērti lietojamā filtrā. Ievadot nepieciešamos kritērijus, tiks atlasīti tiem atbilstošie akumulatori. Turpat var iepazīties ar parametriem, kā arī to vai konkrētie auto akumulatori ir pieejami noliktavā.

Uzzini vairāk- http://www.pkp.lv/akumulatori/!

Piedāvājumā dažādi auto akumulatori tikko no rūpnīcas. Visi akumulatori ir ar garantiju līdz trīs gadiem. Nepieciešamības gadījumā akumulatori var tikt uzlādēti vai apmainīti. Servisā pieejami ne vien auto akumulatori, bet arī to lādētāji un starta iekārtas, kā arī starta vadi, klemmes un testeri.

KVALITĀTE, KAM VAR UZTICĒTIES

Labākās riepas un auto akumulatori iegādājami Key Point servisā! Atrodi tuvāko un brauc ciemos, lai rūpētos par savu automašīnu kvalitatīvi un droši!

Saņemot noderīgu informāciju un aktualitātes par auto industrijas novitātēm, jaunākajām tehnoloģijām un izstrādēm, kā arī iepazīstot riepu īpatnības, piedaloties semināros, kurus rīko pasaules riepu, disku un akumulatoru ražotāju pārstāvji, Key Point darbinieki piedāvā klientiem augstākas kvalitātes pakalpojumus.

Comments are closed.

Post Navigation