RĪGAS 1. TĀLMĀCĪBAS VIDUSSKOLA – MĀCIES MĀCĪBU VIDĒ eSKOLA

talmacibas vidusskola r1tv.lv rigaVidusskolas Rīgā piedāvā akreditētas izglītības programmas, tajā skaitā arī 1. Tāmācības vidusskola. Mācību periodā skolēns apgūst mācību programmu, katru mēnesi mācoties trīs priekšmetus un liekot katrā no tiem pa ieskaitei. Šajās dienās uz tālmācību skatās daudz atvērtāk – daudzi vecāki izmanto šo iespēju savu bērnu izglītošanai. Beigu beigās – mācības online neatšķiras no mācību apjomu, ar ko nākas saskarties vienkāršas vidusskolas skolēnam. Turklāt, tālmācību procesā tiek saglabātas skolotājs – skolēns attiecības, mācību programmas izzināšanas laiks, tiek izmantota labi izplānota skolas programma. Atšķiras tikai materiāla pasniegšanas metode.

Mācību process Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā eSKOLAS vidē atbilstoši mācību programmai ietver studenta patstāvīgas mācības pēc tālmācības mācību materiāliem un video rullīšiem. Pēc mācībām absolventi saņem tādu pašu atestātu kā tradicionālajās vidusskolās tomēr šajā gadījumā ir vairākas būtiskas priekšrocības. Eksternāts sniedz iespēju savienot tālmācību ar darbu vai mācībām citās mācību iestādēs. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola apmācību gaitā organizē skolēniem video materiālus, tāpēc tās var noskatīties atkal un atkal, izlasīt skolotāja komentārus vai aprunāties ar viņu klātienē, ierodoties skolā uz konsultāciju.

Reti kurš spēj iedomāties savu ikdienu bez piekļuves internetam – kā laika kavēšanai, tā darbam. Tad nu, kādēļ gan to neizmantot arī ar mācībām? Skolēnam tas garantē mobilāku mācību procesu, jo viņš pats var brīvi organizēt savu mācību laiku. Arī pasniedzēju un skolas attieksme pret skolēniem ir daudz cilvēcīgāka, proti, ar mūsdienīgu skatu uz mācību procesu – pieņemot katru skolēnu kā pilnībā izveidojošos personību.

Rīgas vidusskola – Rīgas 1. Tālmācības vidusskola atrodas Rīgā, A.Saharova ielā 35, bet plašāku izklāstu par skolu, apmācību gaitu un mācību maksu iespējams uzzināt skolas interneta vietnē www.r1tv.lv.

Comments are closed.

Post Navigation