RŪPES PAR UGUNSDROŠĪBU UZTICI PROFESIONĀĻIEM- FN-SERVISS

darba drošība fnsserviss.lvUgunsdrošība – nozīmīga lieta ikvienā uzņēmumā vai iestādē. Ja vajadzīgi efektīvi risinājumi ugunsdrošības jautājumā, vērts apsvērt sadarbību ar uzņēmumu FN-Serviss.

FN-Serviss sniedz konsultācijas ugunsdrošības jautājumos, kā arī tirgo un uzstāda drošības sistēmas.
Gan lieli, gan mazi uzņēmumi var atrast sev piemērotāko risinājumu- FN-Serviss piedāvā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas.
Kā vienu no opcijām var minēt ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kas īpaši piemērotas plašām telpām ,kā arī daudzstāvu celtnēm
Tāpat vērts pieminēt arī aerosola dzēšanas sistēmu, kas ir ne tikai ļoti efektīva, bet arī draudzīga videi – tā neveicina globālās sasilšanas efektu.
Lai arī kādu ugunsdrošības sistēmu izvēlēsieties , variet būt pārliecināts, ka katra no tām efektīvi un ātri likvidēs ugunsgrēku un samazinās arī zaudējumu apmēru.

RŪPĒJIES PAR UZŅĒMUMA UN DARBINIEKU DROŠĪBU AR SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMĀM NO FN-SERVISS

SIA FN-Serviss piedāvā vairākas signalizācijas sistēmas – piemēram, gan ugunsdrošības signalizāciju, gan arī vairākas citas ar drošību saistītas signalizācijas iekārtas – piemēram, video novērošanas sistēmu. FN-Serviss piedāvājumā divu veidu ugunsdrošības signalizācija -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Plašāku informāciju par visām signalizācijas sistēmām meklē mājas lapā Fnserviss.lv

KĻŪSTI PAR DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU FN-SERVISS ORGANIZĒTAJOS KURSOS

FN- Servisa piedāvājumu sortimentā arī dažādi ar darba aizsardzību saistīti piedāvājumi- piemēram, darba vides riska novērtēšana un obligāto veselības pārbaužu noteikšana.
Interesenti var apmeklēt arī FN-Serviss rīkotos darba drošības kursus. Šie darba aizsardzības kursi nodrošinās visas vajadzīgās zināšanas, lai pēc to pabeigšanas varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu.
Darba drošības kursi ilgst sešdesmit stundas. To laikā tiek izrunāti visi vajadzīgie pamatjautājumi – kā piemēram, par darba aizsardzību un darba vides riskiem.
SIA FN-Serviss, atkarībā no uzņēmuma specifikas , nodrošina arī vajadzīgo darba vides iekšējo uzraudzību. Darba vides iekšējā uzraudzība dod iespēju novērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus, tāpēc neaizstājama katrā uzņēmumā.
Saskaņā ar likumu, civilā aizsardzība un tās plāns ir obligāta prasība objektos, kas klasificējami kā paaugstinātas bīstamības ,kā arī tur, kur var vienlaicīgi atrasties vairāk kā piecdesmit cilvēku. FN-Serviss piedāvā realizēt ne tikai civilās aizsardzības plāna izveidi, bet arī tā saskaņošanu ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā www.fnserviss.lv un iepazīsties ar visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem! http://fnserviss.lv/

Comments are closed.

Post Navigation