SANITĀRAIS MINIMUMS, ZINĀŠANAS, KAS JĀAPGŪST TIEM, KAS STRĀDĀ PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMOS.

Ja Tev vajadzīgs iziet apmācības “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, taču nezini kā, lai to izdara, tad netērē daudz laika un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Webapmaciba.lv piedāvā apmācības iziet gan latviešu, gan krievu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web lapu apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz. Eksāmena nenokārtošanas gadījumā jāpasūta jauna pārtikas higiēnas apmācība. Pēc ielogošanās apmācība turpinās no tās vietas, kur pēdējo reizi to pārtrauci.
Bez šaubām, ka šobrīd jau ir radies jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Lai veiktu reģistrāciju uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Gadījumā, ja apmaksa tikai veikta ar rēķinu, paroles tiks nosūtītas trīs darba dienu laikā. Apmācību kursā tiks apskatītas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un pārtikas uzraudzība un kontrole Latvijā, higiēna un veiksmīga tās prakse, kā arī citas tēmas.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv piedāvā darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas variantu. Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija piemērotas, ne vēlāk kā desmit dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Situācijā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, trīsdesmit dienu laikā iztērētā naudas summa tiks atgriesta.

Webapmaciba.lv ir vienkāršs veids kā ērti un izdevīgi saņemt svarīgās zināšanas par higiēnu. Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par kursiem vai to norisi, izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau sekmīgi ieguvuši nepieciešamās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās!

Comments are closed.

Post Navigation