Savu OCTA pērc internetā!

Ikvienas automašīnas īpašniekam svarīga ir auto apdrošināšana. Auto apdrošināšana pasargā no neparedzētiem zaudējumiem , ja esi nokļuvis ceļu satiksmes negadījumā vai izraisījis to. Pastāv dažādi apdrošināšanas varianti – Octas ir obligāta prasība, bet Kasko ir brīvprātīgā auto apdrošināšana.

Lai atrastu izdevīgākos apdrošināšanas variantus, vērts ieskatīties ltab.lv – Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja mājaslapā. Ltab.lv Kasko apdrošināšana minēta mazāk, taču, ņemot vērā, ka daudzi apdrošinātāji nodrošina dažādus apdrošināšanas veidus, informācija būs aktuāla katram.

LTAB ir apvienojušies tie apdrošinātāji, kuriem ir tiesības veikt sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu Latvijā, tādejādi būs vieglāk atrast, kura ir lētākā OCTA polise.

KURA IR LĒTĀKĀ OCTA POLISE? UZZINI TO LTAB IZVEIDOTAJĀ MEKLĒTĀJĀ

Lai saprastu, kura ir labākā OCTA, LTAB mājaslapā īpaši izveidotajā meklētājā jānorāda automašīnas reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs. Vadoties pēc šiem datiem tiks atlasītas OCTA cenas tieši no apdrošinātājiem.

LTAB nodrošina vēl vairākus pakalpojumus tiem, kuriem aktuāla auto apdrošināšana. Tik pat svarīgi kā zināt, kur nopirkt lētas octas, ir uzzināt, kādi ir OCTA līgumu veidi, kas ir Zaļā karte, kā arī citu nozīmīgu informāciju, kas aktuāla visiem, kuriem jāiegādājas OCTA polise. Mājaslapa ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs noformēt vēl izdevīgāk!

LTAB apkopojis datus, kas ļaus, piemēram, iegūt informāciju par apdrošināšanas līgumiem vai saņemt transportlīdzekļa zaudējuma datus. Tāpat pieejama informācija par to, kas atlīdzina OCTA, kā arī to limitus.

Mājaslapā var iepazīties arī ar Bonus-Malus un Zaļās kartes sistēmām, kā arī saskaņotā ziņojuma pareizu sastādīšanu un, protams, arī apdrošinātājiem, pie kuriem nopērkama Octa polise.

LTAB nodrošina arī saistošu informāciju, ja aktuāla zaudējumu pieteikšana. Ieskaties ltab.lv, lai uzzinātu, ko tādās situācijās nodrošina octas, un kādi ir ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto personu pienākumi.

AR MOBILO APLIKĀCIJU AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA VIENMĒR TAVĀ TELEFONĀ

Noderīga ir arī LTAB izveidotā mobilā aplikācija, kas ļauj ātri un vienkārši atrast, kur iegādājamas lētas Octas – tas bez šaubām ir ētākais veids kā noskaidrot, kur iegādājama izdevīgākā Octa polise. Turklāt šī aplikācija ļauj regulāri sekot līdzi vairākām automašīnām.

Tagad aplikācijā iespējams noteikt, kur iegādājamas lētas Octas, kā arī uzzināt jaunumus, kas skar Octas. Ar laiku šo pakalpojumu iecerēts pilnveidot.

Ar ltab.lv Kasko un Octas pieejamas vēl izdevīgāk! Mūsdienās bez auto apdrošināšanas nevar iztikt, tādēļ ltab.lv Kasko un Octas palīdzēs atrast pēc iespējas vienkāršāk.

Ltab.lv – visa aktuālā informācija vienuviet! Ņemot vērā, ka visi apdrošinātāji piedāvā vienādus apdrošināšanas nosacījumus, nav iemesla maksāt vairāk. Meklē lētas Octas www.ltab.lv.

Comments are closed.

Post Navigation