Seniorbaltic.lv Alcheimera slimnieku sociālās aprūpes centrs

socialas aprupes centrsDemence, Alcheimera Slimība.. Samērā bieži tāda diagnoze kā Alcheimers slimnieka tuviniekiem var radīt neskaidrības, jo ir diezgan liela neziņa – kā slimība attīstīsies un kā tā atspaidosies uz ikdienas darbu pildīšanu. Alcheimers nav ārstējama saslimšana, vien ir iespēja ierobežot slimības attīstīšanos ar speciālu ikdienas sociālo aprūpi. Alcheimers ir smagākā no demences formām, tomēr tā nebūt nav vien vecu cilvēku slimība. Konkrēti vecumā no 65 līdz 70 gadiem parādās pamanāmākie no Alcheimera simptomiem, ko viegli atpazīt un diagnosticēt.


Alcheimera pamanāmākā puse ir, ka nevar atsaukt atmiņā nesenus faktus, ir arī īslaicīgās atmiņas traucējumi, kā piemēram, nevar atminēties, vai rēķini ir nomaksāti. Lai varētu ierobežot slimības progresu, rekomendējams izraudzīties speciālu aprūpi. Slimību nevar izārstēt, tikai to var ierobežot, tādā gadījumā padarot vieglāku ikdienu slimniekam. traucējumi līdzsvara sistēmā un nespēja atcerēties nesenu darbību veikšanu. Tie lielākoties ir tiešā mērā saistīti ar ikdienā uzkrāto stresu, taču ir noderīgi laicīgi veikt pārbaudi, lai būtu iespēja savlaicīgi atklāt demenci vai pat Alcheimeru. 
Alcheimera pacientiem labākā iespēja saslimšanas ierobežošanā ir regulāra un ikdienas sociālā aprūpe. Daudziem liekas, ka tā ir vieglākā ceļa iešana un ka slimnieks sajūtīsies slikti, atrodoties viņam neierastā vidē. Sociālās aprūpes centrs Senior Baltic ir moderna ēka, kas pilnībā izveidota demences un Alcheimera slimniekiem. Aprūpes centrs klientiem piedāvā vajadzīgo sociālo aprūpi apmācītu profesionāļu pavadībā. Tai skaitā, ikkatram slimniekam tiek izstrādāta individuāla aktivitāšu programma. Tiem, kas slimo ar vecuma demenci ir gan atmiņas treniņi, gan nodrošināta palīdzība higiēnas aktivitātēs u.c. Aprūpes centra rezidence “Dzintara Melodija” atrodas galvaspilsētā Rīga, Jaunpils ielā 20. 

Comments are closed.

Post Navigation