SILDĪTĀJU NOMA- AKURATS.LV

Organizējot pasākumu, būtiska loma ir piemērotam aprīkojumam. Lai samazinātu izmaksas un rūpes , vērts ieskatīties pasākumu aprīkojuma servisa Akurats.lv piedāvājumu klāstā.

Viens no pārdomātajiem Akurats.lv sortimentā esošajiem piedāvājumiem- sildlampas- būs lielisks risinājums, ja pasākums tiek organizēts ārpus telpām. Šāda veida gāzes sildītāji efektīvi silda apkārtni, tā sniedzot omolīgu atmosfēru . Šie sildītāji ir ne tikai efektīvi, bet arī ar ilgu darbības laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie sildīs 10 stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli efektīvi un droši darbotos, būtiski ievērot visus to lietošanas pasākumus.

Pasākumi ārpus telpām vairs nav problēma nevienos laika apstākļos- izvēlies gāzes sildītājus no Akurāts un izbaudi siltu un omulīgu gaisotni !

TELTS ĪRE TAVAM PASĀKUMAM -IESKATIES AKURATS.LV

Lai pasākums brīvā dabā izdotos lielisks, būtisks jautājums varētu būt arī nojumes īre. Šis Akurāts pakalpojums sniegs iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam nepieciešamo nojumi – tieši uz pasākuma laiku.

Telts noma pie Akurats.lv –http://akurats.lv – tā ir izdevība izvēlēties piemērotāko nojumi no bagātīgā piedāvājumu sortimenta. Svarīgi , ka telts īre pie Akurats.lv nozīmē arī tās piegādi uz pasākuma norises vietu- gan Latvijas teritorijā, gan arī Lietuvā un Igaunjā. Jāņem gan vērā, ka tas attiecas uz lielāko izmēru teltīm un nojumēm.

Pasākumam ārpus telpām noderēs arī skatuve. Arī tās nomu nodrošina Akurāts. Piedāvājumā saliekamā skatuve, ko var izvietot dažādos veidos – piemēram, kā taisnstūri vai L burta formā.

Lai svētki izdotos lieliski, parūpējies par nepieciešamo aprīkojumu- ieskaties akurats.lv.

VAJADZĪGI APAĻIE GALDI? IESKATIES AKURATS.LV NOMAS PIEDĀVĀJUMĀ

Akurāts piedāvājumā arī banketu krēsli un apaļie galdi, kas lieliski papildinās jebkuru interjeru.

Banketu krēsli ir no mīksta materiāla, līdz ar to piemēroti banketiem, semināriem un citiem pasākumiem.

Savukārt, ja paredzēts rīkot neformālāku pasākumu, efektīvs inventāra papildinājums būs bāra krēsli. Ja tie vajadzīgi tikai uz vienu pasākumu, labākā izvēle būs bāra krēslu noma. Nomas servisa Akurāts piedāvājumā esošie bāra krēsli ir ar apaļu virsmu, melnā krāsā, ar gaiša metāla rāmi.

Padari savus svētkus īpašus ar Akurāts pasākumu aprīkojuma nomu.

http://akurats.lv/aprikojums/silditaji/

Comments are closed.

Post Navigation