SILTUMSŪKŅU UZSTĀDĪŠANA, DZIĻURBUMU IZVEIDOŠANA, ŪDENS PIEGĀDES SISTĒMAS RISINĀJUMI – UZTICI DARBU EKSPERTIEM! UDENSJUMS.LV

ģeoloģiskā izpēte udensjums.lvCīnies ar ūdens apgādes radītajām problēmām? Gribi uzturā lietojamu ūdeni? Darbinieki no Udensjums.lv sniegs atbalstu šo problēmu atrisināšanā! Udensjums.lv darbinieki klientiem piedāvā gan ūdens autonomās piegādes sistēmas uzstādīšanu, gan mini ekskavatora servisu, siltumsūkņu uzstādīšanu u.c. Aplūkis pakalpojumu klāstu Udensjums.lv.

Speciālisti SIA “Ground Water” veic arī siltumsūkņu montēšanu, kas ir svarīgs jautājums mājoklī, ir ir ieplānots ieviest ģeotermisko apkuri. Sākotnēji vajadzīga ģeotermālās zondes stateniskās uzstādīšanas darbi. Caur uzstādīto zondi siltums no apakšzemes enerģijas avota izplatīsies uz siltumsūkni, kas tālākajā procesā nodrošinās apkures sistēmas funkciju. ja vajadzīgi teritorijas labiekārtošanas vai augsnes rakšanas darbi, noformē mini ekskavatora servisu Udensjums.lv. To ieguvums ir opcija darboties arī mazās teritorijās, kur lielāka izmēra tehnika nevar brīvi darboties.

Lai lauku teritorijas saimniecībā iegūtu labas kvalitātes dzeramo ūdeni, griezies pēc konsultācijas pie Udensjums.lv profesonāļiem. Izvērtējot dziļurbuma uzstādīšanas vietu, viņi ieteiks optimālāko risinājumu. Risinājums, kas ir atbilstošākais privātmājas variantā, ir ūdens saņemšana no artēziskā urbuma. Udensjums.lv speciālistu pārziņā ir dziļurbumu ierīkošana, kas klientiem piedāvā kvalitatīvu, tīru no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni. Kā viena no problēmām, kas varētu izcelties, ir palielinātais kaļķa un dzelzs līmenis, ko ļoti ātri un efektīgi var nokārtot ar ūdens atdzelžošanas filtru montēšanu.

Atkarībā no tavām finansiālajām iespējām un dziļurbuma ierīkošanas iespējām, speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks optimālāko . Lai darbi tiktu veikti pareizi, visticamāk, ka tiks veikta arī ģeoloģiskā izpēte. Aplūko ūdens pastāvīgās pieveduma sistēmas ierīkošanas servisu , kā arī citu pakalpojumu klāstu-  http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/geologiska-izpete

Comments are closed.

Post Navigation