Sirsnīgas, jautras, mīļas dāvanas Ziemassvētkos

dāvanas ziemassvētkos dāvanuserviss.lvDāvanu meklēšana allaž tiek atstāta uzņēmīga un izdomas pilna cilvēka kompetencē, bet ko darīt tad, ja trūkst izdomas radošām dāvanām Ziemassvētkos? Idejas interesantām dāvanām ir atrodamas forumos un dāvanu kataloga mājaslapās. Tur tu atradīsi interesantas, jautras, oriģinālas un piedzīvojumu dāvanas visiem Ziemassvētkos.

Dāvanas vecākiem

Siltākās atmiņas par Ziemassvētku sajūtām sākas bērnībā, kad mamma un tētis cenšas pārsteigt savus bērnus ar pašizdomātiem, ticamiem stāstiem par neparastiem Ziemassvētku brīnumu mirkļiem. Ziemassvētku laiks ir piemērots brīdis, kad vecākiem sarūpēt mierpilnas brīvdienas, burvīgas vakariņas, atpūtu kādā no mājīgajiem viesu namiņiem, varbūt pavisam citādāk – ātru un strauju braucienu kartingā vai Formula-1 neaizmirstamām emocijām. Vēl ir iespēja uzdāvināt Ziemassvētkos vecākiem jaunu pieredzi – lidojumu vēja tunelī, aktīvu piedzīvojumu uz ūdens vai citu aktivitāti, ko vecāki līdz šim nav izmēģinājuši.

Vīriešiem Ziemassvētkos

Sievietēmreizem nav sarežģītāka uzdevuma par dāvanas nopirkšanu vīrietim. Ja negribas iztikt ar ierastajām vīriešu dāvanām – krekli, smaržas, šlipsēm un ādas siksnām -, aktuāls ir unikāls un neparasts dāvanas risinājums. Kā piemēram:

  • lidojums aviosimulatorā vai īstā lidmašīnā ;
  • baudpilnas vakariņas tumsā vai kādā no viesu namiem;
  • straujš brauciens rallijmašīnā vai jaudīgajā drifta mašīnā;
  • kā arī vairākas idejas interesantai dāvanai.

Iepriecinošas dāvanas Ziemassvētkos sievietēm

Skaistuma rituāli, spēcinošas procedūras, dažādi hobija kursi un apmācības. Dažas no efektīvām dāvanām, kuras iepriecinās ikkatru sievieti Ziemassvētkos. Aktīvākām sievietēm labpatiks enerģisku atpūtu, kā adrenalīna pilni braucieni ar kvadraciklu, lidojums ar lidmašīnu, helikopteru un citas dāvanas.

  • Eksotisko un klasisko deju Dāvana dejas ritmos profesionālā deju studijā;
  • Slēpošanas vai snovošanas apmācības;
  • Grupas vai individuāla fotosesija.

Dāvana Ziemassvētkos bērniem un jauniešiem

Šī kategorija Ziemassvētku vakaru un apdāvināšanos gaida visvairāk. Lai nebūtu jāpērk populārās rotaļlietas, drēbes vai mazi nieki, samērā laba dāvana Ziemassvētkos ir:

  • dažādas saldumu izgatavošanas nodarbības;
  • filcēšanas nodarbības meitenēm;
  • populāras deju nodarbības profesionāla deju studijā u.tml..

Labas idejas Ziemassvētku dāvanai visai ģimenei

Ja nolem nepirkt Ziemassvētkus dāvanas atsevišķi katram ģimenes loceklim, sagādā visai ģimenei kopīgu dāvanu. Piemēram īpaša stila fotosesiju, vakariņas kādā no restorāniem, piedzīvojumu parka apmeklējumu vai braucienu pa Latviju vai kaimiņvalstīm.

Ienāc Dāvanuserviss.lv un apskaties visu dāvanu un dāvaniņu piedāvājumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation