Škidro ziepju dozators no Berendsen higiēnas servisa

Uzņēmums Berendsen (EPS) klientiem piedāvā izdevību vienoties par maināmo paklāju servisu mājoklim, birojam, kā arī tirdzniecības vietām u.c. Berendsen pakalpojumu paketē ir tāpat arī profesionāli higiēnas produkti un to nomas iespējas, kas kas tualešu telpā ieviesīs svaigumu, tā būs vieglāk kopjama un Berendsen piedāvātie higiēnas produkti būs arī kā stilistiski akcenti. Biroja vai kādas citas iestādes telpu tīras grīdas virsmas nodrošināšanai klāstā dažāda tipa maināmie paklāji. Klientam nevajadzēs uztraukties par kārtējo paklāju nomaiņu.

Lai nodrošinātu vienmēr tīras tualešu telpas kompānijā, kafejnīcā, lielveikalos u.c., būtu ieteicams Berendsen tualešu higiēnas iekārtas, inventārs un to serviss. Jaunajā Berendsen higiēnas tualešu aprīkojuma piedāvājumā ietverti dažnedažādi produkti: šķidro ziepju dozators, akritumu tvertnes, roku dezinfekcijas želejas un putas, dažādi produkti klozetpoda tīrības nodrošināšanai u.c. vairāk nekā 10 dažādi produkti. Taču grīdas virsmas uzkopšanai uzņēmuma Berendsen pakalpojumu izvēlē mopu serviss. Tas ir darbarīks sausajai grīdas tīrīšanai, kas lieliski savāc putekļus. Dodot priekšroku Berendsen mopu servisam, nebūs jāuztraucas par tā uzkopšanu . Berendsen (EPS) piedāvā pieteikt mopa nomu un servisu.

Paklājs ir būtisks ikvienā sezonā, jo nodrošina gan gružu un netīrumu savākšanu un pasargā grīdas virsmu pret mitruma un netīrumu radītajiem bojājumiem, grīdas seguma nolietojumu. Klāstā šāda veida paklāji:

  • sarkanais paklājs svinīgiem notikumiem, banketa rīkošanai, veikala atklāšanai u.c. ;
  • Berendsen piedāvā komforta paklāju nomu, kas pasargās no kritieniem – lietojams uz slidenām grīdas virsmām , kā, piemēram, pirts un baseina telpās, saimniecības telpās u.c. Gumijas komforta paklājs labi amortizē triecienus, tamdēļ jo sevišķi rekomendējams aiz bāra letēm;
  • Kokvilnas paklāji. Piemēroti novietošanai pie galvenajām ieejas durvīm, jo uzsūc gan gružus, putekļus, gan mitrumu;
  • skreiperi jeb gumijas paklāji efektīvi nodrošinās iekštelpu tīrību. Lieliski pilda barjeras starp servisa telpām un biroja telpām.

Ja tavam uzņēmumam ir nepieciešami maināmie paklāji, vari pieteikties konsultācijai pie Berendsen (EPS) profesonāļiem – tev rekomendēs atbilstošāko risinājumu! Ja tīko pārliecināties par paklāju kvalitātes zīmi, mājaslapā atradīsi atvērumu “Paklāju pētnieki”, kurā ir izpildīti efektīvi pārbaudījumi , lai novērtētu to izturību un būtu pārliecība par ieguvumiem, tos lietojot.
Ja jums aktuāls kāds no Berendsen sniegtajiem pakalpojumiem, pieteikties konsultācijai! Kontaktinformāciju ir iespējams izzināt mājaslapā www.berendsen.lv. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen (EPS)!

Comments are closed.

Post Navigation