SMS AIZDEVUMS – NETĒRĒ LAIKU UN IEGŪSTI NAUDAS AIZDEVUMU INTERNETĀ.  

SMS kredīti internetā smscreditJa Tev vajadzīgi naudas līdzekļi, turklāt pēc iespējas īsākā laikā, tad Tev piemērotākais aizdevējs būs SMSCredit.lv. Šobrīd, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties tieši ātros aizdevumus. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

Īstermiņa kredīti paredzēti negaidītu finansiālo problēmu risināšanai. Lai saņemtu īstermiņa kredītu nav nepieciešams ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīlaJa esi izlēmis aizņemties finansiālos līdzekļus no SMSCredit.lv, tad Tev jāievēro 3 vienkārši nosacījumi. Pirmkārt, Tev jābūt atbilstoša vecuma, kas ir no 20 līdz 75 gadiem. Ja pirmais kritērijs atbilst Tev, tad otrkārt, Tev nedrīkst būt kavēti vai neatmaksāti citi kredīti.

SMS kredīti internetā ir tiešām ātri noformējami. Ja Tev šis būs pirmais ātrais kredīts no SMSCredit.lv, tad Tev jāzina, ka vispirms Tev jāreģistrējas mājas lapā, lai reģistrētos, Tev ir jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts. Ja reģistrācija būs veiksmīga, Tev atliks tikai pieteikt nepieciešamo aizdevuma summu, norādot arī sev vēlamo atmaksas termiņu. SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Tas nozīmē, ka pirmajā aizdevuma reizē Tev būs jāatmaksā tikai pamatsumma, bet procentu maksājumu un komisijas maksu SMSCredit.lv neiekasēs!

Aizņemoties atkārtoti, SMSCredit.lv sniedz arī dažādas priekšrocības, piemēram, iespēju aizņemties ar SMS palīdzību. Izvēloties SMS kredītu, jānosūta tikai īsziņa un jau pāris minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu.

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Tas nozīmē, ka katrai naudas summai būs dažāda kredīta maksājumu atlikšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! To vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Savukārt, ja Tev ērtāka šķiet saziņa internetā, SMSCredit.lv mājas lapas sadaļā „Kontakti”, atradīsi tādu iespēju kā čats ar konsultantu. Svarīgi atcerēties, ka saziņa ar SMSCredit.lv notiek tikai darba laikā, kas ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Comments are closed.

Post Navigation