SMS Kredīts internetā – ātrākais aizdevuma saņemšanas veids

SMS Kredīts internetāLai kāds būtu iemesls un naudas tēriņa mērķis, visātrāk kredīts ir nokārtojams internetā. Bez galvotājiem, ķīlas un klātienē parakstītiem dokumentiem. VIA SMS kredīts piedāvā naudas kredītu līdz Ls 1000, ar atmaksas termiņu 12 mēneši.

Piesakies VIA SMS kredītam internetā

Lai pieteiktos VIA SMS ātrajam kredītam ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam, vecumā no 20 līdz 65 gadiem ar labu kredītsaistību vēsturi. Reģistrācija notiek viasms.lv, tāpēc būs vajadzīgs internets, mobilais telefons un konts kādā no Latvijas bankām.

VIA SMS piedāvā aizdevumu līdz algai ar maksimālo summu LS 300 un termiņu 30 dienas. Pirmo reizi izmantojot VIA SMS ātrā kredīta pakalpojumus, būs pieejami Ls 150 bez komisijas procentiem. Otrajā reizē Ls 200, bet trešajā jau Ls 300. Aizdevums līdz algai ir lielisks risinājums, ja neilgi pirms algas dienas ir izdevīga pirkuma iespēja vai negaidīti saplīsis ledusskapis, kas nekavējoties ir jānomaina. VIA SMS ātrais kredīts piedāvā arī naudas aizdevumu no Ls 300 līdz Ls 1000 ar atmaksas termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Naudas kredīts būs risinājums ilgtermiņa maksājumiem, piemēram, studiju apmaksai.

Reģistrācija SMS kredīta pieteikšanai

Reģistrācija notiek viasms.lv, tur esošajā kalkulatorā atzīmēt aizdevuma veido, vajadzīgo summu un atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski sarēķinās ikmēneša maksājumu, būs pieejams atmaksas grafiks un citu izmaksas. Tad jāspiež – saņemt kredītu. Jāaizpilda lauki – personas kods, mobilais telefons, e-pasts. VIA SMS uz norādīto tālruņa numuru atsūtīs profila aktivizācijas kodu.

VIA SMS kredīts internetā

Lai piereģistrētu savu bankas kontu, VIA SMS bankas kontā būs jāpārskaita Ls 0,01. Klientu ērtībai VIA SMS bankas konti ir pieejami Swedbanka, Citadele bankā, Nordea un DNB bankā. Šo banku klientiem vēlams reģistrācijas naudu pārskaitīt uz VIA SMS attiecībās bankas kontu. Ja aizdevums tiek piešķirts, VIA SMS atsūtīs apstiprinošu īsziņu. Un pieprasītā naudas summa kontā tiks ieskaitīta jau pēc 15 minūtēm. Aizdevums netiek piešķirts, ja personai ir slikta kredītvēsture un neizpildītas līgumsaistības.

Kredīta atmaksāšana notiek ar interneta pārskaitījumu. Ja nepietiek naudas, lai noteiktajā datumā veiktu pilnu ikmēneša maksājumu. Tad termiņu var pagarināt par 7, 14 un 30 dienām, maksājot par pagarināšanu. Otro kredītu varēs pieteikt, nosūtot sms. VIA SMS kredīts ļaus savas ieceres risināt nekavējoties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation