SMS kredīts – neticami vienkāršs aizdevums

SMS kredīts līdz 400lsNosūti īsziņu un pēc dažām minūtēm Jūsu bankas kontā ieskaitīs naudu – tieši tik ātri un vienkārši ir noformēt SMS kredītu. Ātro aizdevumu kompānijas SMS Credit piedāvātais SMS kredīts ir iespēja saņemt nelielu aizdevumu uz vienu mēnesi tikai dažu minūšu laikā. Aizdevumam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne citu formalitāšu kārtošana.

SMS kredīts jeb aizdevums ar īsziņas palīdzību ir pakalpojums, kas pieejams SMS Credit esošajiem klientiem. Lai saņemtu aizdevumu, Jums atliek tikai nosūtīt īsziņu, kurā ir iekļauta sekojoša informācija:

  • Atslēgas vārds LVL;
  • Vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš;
  • Klienta parole.

Īsziņa ir jāsūta uz tālruņa numuru 157. ( Vairāk informācijas šeit: https://www.smscredit.lv/ )

Maksimālais aizdevuma apmērs pie SMS Credit ir 400 lati, un tas ir jāatmaksā 30 dienu laikā. SMS kredīts ir piemērots salīdzinoši nelielu izdevumu segšanai, piemēram, dažādām patēriņa vajadzībām, gadījumiem, kad saskarieties ar negaidītiem izdevumiem vai rodas iespēja izmantot īpaši izdevīgu akcijas piedāvājumu.

SMS kredīts nav ieteicams gadījumos, kad personai nav pastāvīgu un pietiekami lielu ienākumu tā atmaksai un tuvākajā laikā tādi nav gaidāmi. Tāpat aizdevums nav paredzēts, lai segtu citas kredītsaistības, īpaši, ja tas notiek regulāri. SMS Credit aicina savus klientus rūpīgi izvērtēt savas iespējas aizdevumu atmaksāt, pirms tam pieteikties.

SMS kredīts ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Aizdevumu nepiešķir gadījumos, kad personai ir kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Lai saņemtu aizdevumu Jums ir nepieciešams aktīvs mobilais tālrunis un atvērts bankas konts, uz kuru saņemt aizdevuma summu.

Aizdevums ar īsziņas palīdzību ir pieejams tikai personām, kas jau ir reģistrētas SMS Credit sistēmā. Reģistrēties ir iespējams SMS Credit mājas lapā un tas aizņem tikai dažas minūtes Jūsu laika. Reģistrācijas laikā Jums būs jāpārskaita viens santīms uz SMS Credit mājas lapu, tāpat Jums būs nepieciešams izmantot savu mobilo tālruni. Kad esat reģistrējies pie SMS Credit un vēlaties saņemt aizdevumu, īsziņa ir jāsūta no tālruņa numura, ko izmantojāt reģistrācijas laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation