Sniedziet iespēju vīrietim izbaudīt stihijas

dāvanas vīrietim Uguns ienes ideju, Gaiss- sakarības, Ūdens- saturu, bet Zeme visu iemieso. Katram no mums ir dabīgi izveidojušās vājās un stiprās puses. Attīstot visas šīs dimensijas, mums iespējams pietuvināt sevi pilnībai, veselībai un harmonijai. Ja vēlaties savu vīrieti iepriecināt ar kādu no stihijas dāvanām, meklējie to DāvanuServiss.lv draudzīgajā internetveikalā.

Uguns

Masāžas rituāls ar Šī sviesta svecēm ļaus sajust maģiskus pieskārienu un labsajūtas mirkļus. Atbilstoši austrumu filozofijai – Gaiss, Ūdens, Uguns, Zeme. Neparastā masāža, sniedz ne tikai sensorisku, aromterapeitisku un emocionālu piedzīvojumu, bet lieliski iedarbojas uz ādu, to stiprinot un piesātinot ar brīnišķīgām dabas vielām. Ja meklējat dāvanu vīrietim, tad šī dāvana, kuras cena ir tikai Ls 30, spēs iedegt liesmu ikviena vīrieša sirdī.

Gaiss

Dāvanu vīrietim vēl nekad nebūs bijis atrast tik viegli. Kā būtu, ja Jūs uzdāvinātu vīrietim lidojumu virs Rīgas? Tā būs iespēja redzēt Rīgas sirdi – vecpilsētas torņus, tiltus, Daugavu, kura plūst līkločiem un ieplūst jūrā. Un no šīm emocijām bagātā lidojuma būs iespēja savā īpašumā iegūt par piemiņu fotogrāfijas un video. Pieredzējis pilots – instruktors palīdzēs izbaudīt iepazīšanās lidojuma burvību un padarīs to interesantāku. Šīs burvīgās dāvanas cena ir tikai Ls 20

Ūdens

“333 Veikparks” ir viens no pirmajiem veikparkiem Latvijā, kurš savu popularitāti ir ieguvis pateicoties tīrajam ūdenim, ekstremālajām konstrukcijām un ērtajam ģeogrāfiskajam novietojumam – tikai 25 minūšu braucienā no Rīgas. “333 Veikparkā” adrenalīna devu gūs kā iesācēji, tā profesionāļi! Veikparka instruktori reizē ir arī Latvijā labākie veikbordisti, kas jebkuram veikot gribētājam iemācīs šo aizraujošo sporta veidu! Ja meklējat dāvanu sportiskam vīrietim, šīs dāvana Ls 25 vērtībā būs vispiemērotākā, lai sajustu Ūdens stihiju.

Zeme

Ikviens vīrietis ir vēlējies braukt ar krosa motociklu. Ļaujiet viņam piepildīt šos sapni. DāvanuServiss.lv piedāvā unikālu iespēju izbaudīt aizraujošu braucienu ar krosa motociklu, tam speciāli sagatavotā trasē! Liels ātrums, motora dūkoņa, adrenalīns – pieredze, ko vīrietis gūs vadot šo motociklu. Piepildiet vīrieša sapni un ļaujiet doties trasē par īpaši draudzīgu cenu – tikai Ls 14

Un kuru stihiju vēlas izbaudīt Jūsu vīrietis? DāvanuServiss.lv atradīsiet dāvanas vīrietim, kas atmodinās viņā ikvienu no šīm stihijām!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation