SOCIĀLĀ APRŪPE DEMENCES UN ALCHEIMERA SLIMNIEKIEM UN SENIORIEM – APRŪPES CENTRS SENIOR BALTIC “DZINTARA MELODIJA”

Pansionāti dzintara melodijaDemence, Alcheimera Slimība.. Bieži vien šāda diagnoze kā Alcheimers slimnieka dzīvesbiedram var radīt neskaidrības, jo ir diezgan liela neskaidrība – kā slimība attīstīsies un kā tā atspaidosies uz ikdienas darbu pildīšanu. Diagnozes pamatā ir traucējumi nervu sistēmā, tālāk tas rada neatgriezeniskus bojājumus galvas smadzenēs. To nav iespējams izārstēt , tikai ir iespēja kontrolēt saslimšanas attīstīšanos . Alcheimera diagnoze ir smagākā no demences formām. 65 un 70 gadu vecumā parādās izteiktākas Alcheimera slimības pazīmes, ko var viegli atpazīt un diagnosticēt.

Bieži liekas, ka Alcheimers un dažādi demences simptomi novērojami vien vecākiem cilvēkiem. Ir Taču ir gadījies sastapties ar atsevišķām situācijām, kad jaunākiem cilvēkiem ir iespējams manīt agrīnās pazīmes, tie vispirms varētu likties kā ikdienišķu notikumu, spriedzes radītas. Iedzimtība, vecums, slimības vēsture – šie pašlaik ir svarīgākie cēloņi, kuri veicina gan demences rašanos, gan tās komplicētās formas – Alcheimera slimību. Lai spētu sazīmēt slimību, jāvērš uzmanība pacienta uzvedībai. Biežāk pamanāmākie simptomi ir saistīti ar pārmaiņām uzvedībā, nesaprātīgām un straujām garastāvokļa maiņām, nevarēšanu koncentrēties uzdevumiem utt.. Alcheimera smagākajā izpausmē slimnieks jau vairs nespēj identificēt tuviniekus un ir izteikti iezīmējušies runas traucējumi. Alcheimera slimība un pat tikai demence bieži veicina satraukumu, jo tieši neziņa ir tas, kas biedē. Tieši tādēļ viens no prātīgākajiem variantiem ir attiecībg sociālā aprūpe  profesionāļu uzraudzībā-  http://seniorbaltic.lv/lv/press-about-us

Senior Balticir sociālās aprūpes centrs, kur, piedāvā nepieciešamo palīdzību demences pacientiem, piedāvājot sociālās aprūpes palīdzību. Katram slimniekam tiek pielāgota personalizēta programma. Tās ietvaros notiek arī slimnieku iekļaušana sadzīvē – trauku mazgāšanā, maltītes gatavošanā u.tml., lai slimnieks būtu piederīgs un lai kādā mērā ierobežotu slimības gaitu. Tāda veida slimniekiem tieši sociālā aprūpe ir nepieciešama, tieši tāpēc Senior Baltic piedāvā tikai labāko .

Comments are closed.

Post Navigation