Sohocredit ātrais kredīts

sohocredit ātrais kredītsPiesakoties ātrajam kredītam, mēs vēlamies ātru apkalpošanu bez liekām problēmām, tāpat svarīgi ir tas, vai pieteikumi izskatīšanai tiek pieņemti katru dienu, visu diennakti, vai naudas pārskaitījumi tiek veikti vēlās vakara stundās un brīvdienās. Galu galā mēs nekad nevaram zināt kad un kādos apstākļos mūs piemeklēs situācija, kad nepieciešams ātrais aizdevums. Kā labs un ar elastīgu darba grafiku zināms Sohocredit ātrais kredīts. Naudas pārskaitījumi tiek veikti darba dienās laikā no 8 – 22, savukārt brīvdienās un svētku dienās laika posmā no 9 – 21. Neskatoties uz šādiem darba laikiem, pieteikumus kredīta saņemšanai pieņem un izskata katru dienu, visu diennakti.

Sohocredit ātrais kredīts saņemams vien 15 minušu laikā un tam nav nepieciešama ķīla vai galvojums, izpaliks ari izziņu sagatavošana un iesniegšana, kā tas visbiežāk nepieciešams bankās. Lai saņemtu ātro kredītu, gluži tāpat kā citos uzņēmumos arī šeit, Tev nepieciešams aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām, aktīvs tālruņa numurs un e-pasts. Atliek veikt reģistrāciju Sohocredit mājaslapā un pieteikties nepieciešamās summas saņemšanai. Savā pirmajā aizņemšanās reizē Tev būs pieejams 150 latu liels kredīts. Ja būsi šo aizdevumu laicīgi un godprātīgi atmaksājis, turpmākajās aizņemšanās reizēs pieejamā naudas summa tiks palielināta, līdz beidzot ar ceturto kredīta ņemšanas reizi varēsi saņemt jau 350 latu. Maksimālais kredīta atmaksas termiņš ir 30 dienas, taču piesakoties naudas saņemšanai vari norādīt sev vēlamo dienu skaitu. Tās var būt ari tikai dažas dienas, ja zini, ka Tava finansiālā situācija strauji uzlabosies.

Sohocredit ir pirmais ātro kredītu uzņēmums, kurš saņēmis PTAC (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs) izsniegto speciālo atļauju – licenci un tas liecina, ka uzņēmums ir godīgs pret saviem klientiem, kā arī nav jābaidās par pakalpojuma drošību. Turklāt, Sohocredit ir pašlaik vienīgais uzņēmums Latvijā, kurā pieejams ātrais kredīts no 18 gadiem. Tātad ja Tev ir 18 gadi un ir nepieciešamība aizņemties, jāvēršas tieši šajā uzņēmumā. Citi ātro kredītu pakalpojumu sniedzēji, naudu uztic personām, kuras sasniegušas jau vismaz 20 gadu vecumu.

Sohocredit ātrais kredīts ir lielisks veids kā saņemt papildus naudu savām vajadzībām, taču uzņēmums īpaši aicina savus klientus aizņemties pārdomāti un atbildīgi. Daudzās dzīves situācijās ātrais aizdevums ir labākais risinājums, taču pirms tam piesakies noteikti izvērtē savas iespējas kredītu savlaicīgi atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation