Spices ierīkošana – labs risinājums dārzā vai vasarnīcā

spices ierīkošanaŪdens spice ir salīdzinoši sekls urbums, kas sniedz iespēju ērti un vienkārši tikt pie salīdzinoši neliela ūdens daudzuma saimnieciskām darbībām. Spices ierīkošana īpaši izdevīgs risinājums būs gan dārzā, gan, piemēram, vasarnīcā.

Ūdens spice ir 20 līdz 25 metrus dziļš urbums ar sieta filtru, un to ierīko vietās, kur ūdeni iespējams iegūt no virsējiem smilts vai grants slāņiem. Ierīkojot spici jāņem arī vērā, ka tajā vietā jābūt zemam piesārņojuma līmenim, jo ūdens tiek iegūts no slāņiem, kas laiž cauri piesārņojumu.

Spices ierīkošana būs labs risinājums, ja nepieciešamais ūdens daudzums ir neliels. Ja tomēr vajadzīgs lielāks ūdens daudzums, jāmeklē citi risinājumi- piemēram, dziļurbums.  Spice būs noderīga arī tad, ja ūdens nepieciešams periodiski, piemēram, tikai vasaras sezonā. Tāpēc ūdens spice bieži tiek izmantota arī vasarnīcās. Ja ūdens paredzēts saimnieciskai darbībai un nav vajadzīgs liels ūdens daudzums, spice būs labs risinājums, jo tās ierīkošana ir daudz ātrāka un lētāka kā, piemēram, dziļurbuma veidošana.

Ūdens spice tiek ierīkota īsā laikā- apmēram vienas vai divu dienu laikā un tās veidošanai tiek izmantotas speciālas tērauda, nerūsējošā tērauda vai plastmasas caurules.

Šādu pakalpojumu piedāvā vairāki uzņēmumi, viens no tiem ir SIA „ Ground Water” , kas piedāvā arī citus pakalpojumus, piemēram, dziļurbumu veikšanu un ūdensapgādes ierīkošanu. Plašāka informācija par šīs kompānijas piedāvājumu iespējams iegūt tās mājas lapā www.udensjums.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation