Personālie datori stacionārai lietošanai

Personalie datoriGalda dators ir viens no personālo datoru veidiem, kam pamatatmiņa un diskatmiņa ietilpības ziņā ir pietiekami liela, lai veiktu dažāda veida apjomīgus uzdevumus, izmantojot jaudīgas un sarežģītas lietojumprogrammas.

Kam paredzēti personālie galda datori?

Personālie datori paredzēti stacionārai lietošanai, to novietojot konkrēti šim mērķim iekārtotā darba vietā. Tieši tāpēc stacionāros datorus visbiežāk izmanto dažādos birojos vai citās darba vietās, kur darbinieku pienākumos ietilpst darbs ar datoru.

Tā kā galda datoram ir liela veiktspēja, to izvēlas tie, kam jāstrādā ar sarežģītām rasēšanas, dizainēšanas un tamlīdzīgām programmām. Protams, tas ir arī viens no visbiežāk izmantotajiem datoriem informācijas apstrādei, uzdevumu veikšanai un sadzīves vajadzībām, piem., sērfošanai internetā vai datorspēļu spēlēšanai.

Ietupi tik dārgo laiku un naudu – pērc datoru internetā

Tiem, kas meklē kvalitatīvu un jaudīgu datoru ikdienas darbu veikšanai, nav obligāto jādodas uz datortehnikas veikaliem. Arī internetā pieejami labi personālie datori, turklāt par tiešām pievilcīgām cenām. Piem., viens no Latvijas populārākajiem interneta veikaliem 1A.LV piedāvā plašu datortehnikas klāstu, tajā skaitā ari lielu personālo galda datoru izvēli.

1A.LV piedāvā jaunākos personālos datorus no dažādiem ražotājiem par izdevīgām cenām, sākot no 119 latiem! Starp datoru modeļiem var atrast arī tādu ražotāju datorus kā Acer, DELL, HP, Lenovo u.c. Vērts izvērtēt arī 1A.LV piedāvātās akcijas un atlaides, kā arī iespēju iegadāties datoru līzingā.

1A.LV līzings:

  • Aizdevuma summa no 50 līdz 4500 latiem;
  • Atmaksas termiņš no 3 līdz 48 mēnešiem;
  • Pirmā iemaksa no 0%;
  • Iespējams atlikt pirmo ikmēneša maksājumu uz 3 mēnešiem.

Tā kā klienti ir tik dažādi arī viņu vēlmes izpaužas atšķirīgi. Kādam varbūt nepieciešams budžeta klases personālais dators, bet citam jaudīgs All-in-one dators biznesam. Tad nu 1A.LV parūpējies, lai savām vēlmēm atbilstošu datoru atrastu ikviens, gan izmēra, gan atmiņas ietilpības, gan cenas ziņā. Tāpat, par draudzīgām cenām iespējams iegādāties arī nepieciešamās komponentes un ievades un izvades ierīces (klaviatūras, datorpeles, datoru skaļruņus u.c.).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation