Stāvgaldu un galdu, nojumes un telts, banketa un bāra krēslu noma pieejama Akurats.lv  

galdiReizēs, kad plānojat svinīgu pasākumu vai banketu un jumsvajag galdus, pie kā sasēdināt tā apmeklētājus, banketu galdu noma tiešām ir labākais atrisinājums. Šis, kā arī citi uzņēmuma Akurāts nodrošinātie piedāvājumi, ievērojami atvieglos pasākuma organizēšanu, jo sniegs iespēju ērti dabūt visu nepieciešamo aprīkojumu.

Izvēloties uzņēmuma Akurāts sniegto produktu banketu galdu noma ir iespējams ievērojami atvieglot organizatoru darbu. Galdu īre ir ļoti labi atbilstoša visādiem gadījumiem un nodrošina vairākas priekšrocības:

•   Ļoti labi noderēs svinībām, kā arī banketiem un citiem pasākumiem;

•   Palīdz minimizēt viesību vai banketa izdevumus;

•   Mazāk darāmā banketu un viesību organizatoriem.

 Akurāts piedāvātie apaļie galdi tiešām labi noderēs gan svinībām, gan grezniem mielastiem, kā arī citiem gadījumiem. Galdiņi ir apaļas formas, to virspuse ir gaiša koka krāsā un rāmis ir no tumši pelēka metāla. Atkarībā no vajadzības, jūs varat atlasīt vienu no diviem galdiņu izmēriem – galdu diametrs var būt 153 vai 183 centimetrus liels.

Lai pasākuma apmeklētājiem nevajadzētu stāvēt kājās, bez banketu galdiņiem, ir iespējams īrēt arī sēdekļus. Akurāts piedāvātie krēsli pasākumiem ir parastā melnā krāsā. Kompānija Akurāts piedāvātie ķebļi gatavoti no mīksta auduma un tie būs tiešām komfortabli pat gadījumos, kad uz krēsliem jāsēž ilgāku laiku. Lai nodrošinātu nepieciešamo atmosfēru pasākumā, ir pieejami gan īpaši galdauti, gan banketu krēslu apvalki.

Banketu galdu noma, kā arī cita pasākumu aprīkojuma noma, ir lieliska iespēja samazināt pasākuma izdevumus un celt tā kvalitāti. Gadījumā, ja galdiņus nevarētu nomāt, tie būtu jāpērk. Jāpiebilst, ka jums vajadzētu sameklēt risinājumu, ko ar galdiem darīt pēc pasākuma – arī glabāšana ir saistīta ar noteiktām izmaksām.

Pie Akurāts ir iespējams izīrēt ne tikai apaļos galdus un mīkstos sēdekļus, bet arī pārējo aprīkojumu, tādu kā, teltis, sildītājus, grīdas un citu. Jūsu komfortam ir pieejama pat aprīkojuma montāža, kā arī transportēšana. Ar SIA Akurāts krietni mazāk būs jāsatraucas par dažādiem praktiskiem jautājumiem – par pasākuma aprīkojuma atrašanos vajadzīgajā laikā un vietā rūpēsies profesionāļi.

Comments are closed.

Post Navigation