Iepriecini sevi ar Swarovski kristālu auskariem

Swarovski kristālu auskariVasara ir īstais laiks, lai kļūtu par nakts karalieni. Swarovski kristālu auskari būs lielsisks akcents izvēlētajā tērpā, kā arī liks tev justies kā viskrāšņākajam ziedam. Savus jaunos kristāla auskarus meklē interneta veikalā pearls4us.com.

Swarovski kristāli izceļas ar savu augsto kvalitāti un seno  vairāk kā 100 gadu vēsturi. Swarovski kristāli būs pieejami dažādās formās, krāsās un slīpējumos. Tie tiek izmantoti dažādās lukusprecēs un tērpos, bet arī  Swarovski kristālu auskari būs eleganta un klasiska izvēle, kas lieliski prezentēs nēsātājas izsmalcināto gaumi.

Lai atrastu īstos Swarovski kristālu auskarus, izmanto pearls4us.com meklētāju. Pie materiāla atzīmē Swarovski, tad izvēlies krāsu: sarkanu, zilu, melnu, dzeltenu, daudzkrāsainu – kāda tev labāk patīk. Ņem vērā, ka Swarovski kristālu auskari nebūs lētāki par Ls 10. Koši zaigos Swarovski varavīksnes kristālu auskari, kristāla izmērs 12x28mm, angļu (leverback) 925 sudraba auskaru āķi, auskaru garums 38mm par Ls 21. 98, bet varbūt tev piemērotāki būs sarkanbrūnie Swarovski auskari, kristāla izmērs 17x20mm, sudraba (925) auskaru āķi, auskaru garums 35mm par Ls 17.98. Liktenīgās sievietes tēlam atbilstoši būs Swarovski auskari, spārnu formā – kristāla izmērs 12x30mm, sudraba (925) auskaru āķi, auskaru garums 44mm par Ls 23.98.

Rota tiek rezervēta, līdz tiek saņemta samaksa. Rezervācijas ilgums 5 dienas. Apstiprinot pasūtījumu, rēķins tiks nosūtīts uz norādīto uz e-pastu.Par rotām var norēķināties veicot pārskaitījumu uz rēķinā norādīto kontu, varat izmanto ērtībai savu internetbanku. Pirkums tiks izsūtīts ar Latvijas Pasta starpniecību. Ja pirkuma cena nepārsniegs Ls 20, tad par sūtījumu būs jāmaksā Ls 3, ja pirkuma cena būs vairāk par Ls 20, tad sūtījums nemaksās neko.  Ja tomēr izvēle tā pa īstam neapmierina, rotas ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā. Interneta veikals pearls4us.com piedāvā ne vien auskarus, bet arī gredzenus, piespraudes, grāmatzīmes, rokassprādzes un citas skaistas, dekoratīvas lieta. Interneta veikalā pearls4us.com atradīsi dāvanu gan sev, gan saviem mīļajiem.  Ja tev pašai ir sava ideja, kuru kopā ar mākslinieci gribētu realizēt, tad raksti: aili@pearls4us.com vai zvani 29212550.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation