Tādejādi SMScredit.lv ātri SMS aizdevumi ir ļoti draudzīgs !

sms-kreditsSMSCREDIT.LV – ĀTRAIS KREDĪTS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS

Ātrais kredīts ir daudzu novērtēta aizņemšanās iespēja. Ņemot vērā tā pieejamību, ātrais kredīts ir labs variants dažādās situācijās.

Šobrīd strādā  daudzi kredītdevēji, kuru piedāvājumā ātrais kredīts, tādēļ būtiski atrast sev optimālāko risinājumu. Viens no aizdevējiem, kura sortimentā izdevīgs ātrais kredīts, ir SMScredit.lv.

AIZŅEMIES TAGAD, ATDOD PĒC 30 DIENĀM

SMScredit.lv aizdevums piemērots īstermiņa sarežģījumu gadījumā, kad aizdevums vajadzīgs uz īsu laiku. SMScredit.lv aizdevums pieejams uz termiņu līdz 30 dienām, maksimālā naudas summa 425 EUR. Jaunajiem klientiem gan jārēķinās ar mazāku maksimālo summu – 300 EUR, taču pieejama 100% atlaide pirmā kredīta komisijas maksai. Tas nozīmē, ka aizdevums saņemams bez pievienotiem procentiem. Tādejādi SMScredit.lv ātri SMS aizdevumi ir ļoti draudzīgs !

SMScredit.lv ir kredīts bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Turklāt kredīts bez ķīlas noformējams vien dažu minūšu laikā. Reģistrējies www.smscredit.lv, piesakies aizdevumam, un jau pēc dažām minūtēm kredīts bez ķīlas būs norādītajā bankas kontā!

PATĒRIŅA KREDĪTS – IESPĒJA ĪSTENOT VĒRIENĪGĀKUS MĒRĶUS

Jau reģistrētiem lietotājiem pieejami arī SMS kredīti. SMS kredīti ir iespēja aizdevumu noformēt tikai ar vienas īsziņas starpniecību. SMS kredīti īpaši piemēroti brīvdienās vai ceļojuma laikā, kad nav pieejams dators .

Šobrīd nebanku kreditēšanas tirgū tiek piedāvāts ne vien īstermiņa aizdevums, bet arī patēriņa kredīts. Patēriņa kredīts piemērots lielāku dzīves plānu realizēšanai, tomēr tas nozīmē arī lielāku risku. Patēriņa kredīts paredz lielāku naudas summu un lielāku atmaksas termiņu, tādēļ saistās ar lielāku risku. Pie SMScredit.lv patēriņa kredīts nav pieejams, tomēr summa, ko kredītdevējs piedāvā, ir salīdzinoši liela, tādēļ palīdzēs arī lielāku plānu īstenošanai.

KĀ PIETEIKSIES AIZDEVUMAM

Ja Tu  esi vecumā no 20 līdz līdz 75 gadiem, ar pozitīvu kredītvēsturi un pietiekamu ienākumu līmeni, nav iemesla, kāpēc lai Tev netiktu piešķirts ātrais kredīts. Ja vēlies noformēt aizdevumu:

  •   vispirms reģistrējies SMScredit.lv;
  •   aizpildi pieteikuma anketu;
  •   saņem atbildi, kas tiks nosūtīta uz Tavu mobilo tālruni;
  •   pozitīva lēmuma gadījumā iegūsti naudu norādītajā bankas kontā vien 10 minūtēs.

LIELISKI RISINĀJUMI ATBIDĪGIEM KREDĪTŅĒMĒJIEM

Lai aizdevums būtu vēl pieejamāks un draudzīgāks, aizdevējs izveidojis arī lojalitātes programmu, ar kuras palīdzību aizņemties vēl izdevīgāk. Izpildot dažus nosacījumus, ar kuriem vari iepazīties kredītdevēja mājaslapā, saņemsi ievērojamas atlaides kredīta komisijas maksai.

SMScredit.lv ir sociāli atbildīgs aizdevējs, kredītdevējs rīko dažādus projektus, kā arī sniedz savu ieguldījumu labdarības veicināšanā.

SMScredit.lv – īstermiņa kredīts bez ķīlas, SMS kredīti, patēriņa kredīts Tavu mērķu sasniegšanai. Tomēr, pirms aizņemšanās, atceries, ka katrs aizdevums ir atbildība, tādēļ izvērtē savas iespējas to atdot.

Comments are closed.

Post Navigation