TELTS UN NOJUMES NOMA PIE AKURATS.LV – LIELISKS RISINĀJUMS IKVIENAM

teltis pasākumiem akuratsPavasara un vasaras sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas rīkot dažādus pasākumus.

Ja arī tu plāno rīkot kādu saviesīgu pasākumu, taču nezini, kur dabūt atbilstošu inventāru, izvēlies pasākumu inventāra nomas servisa Akurats piedāvātās iespējas un īrē gan telti, gan galdus un krēslus. Kopā ar Akurats.lv varēsi uzrīkot neaizmirstamus svētkus!

Akurats.lv piedāvā plašu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, nojumes un teltis pasākumiem. Telts noma būs laba iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam atbilstošāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan festivālos un tirdziņos, gan arī privātos svētkos.

Savukārt, ja nepieciešami krēsli, Akurats.lv piedāvā arī tos. Krēslu noma piedāvā gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī  parastus krēslus, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Ja pasākumam vajadzīgi arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma – iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu, tādā skaitā, kāds tas vajadzīgs. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jādomā, kur uzglabāt aprīkojumu , kad pasākums būs beidzies.

Gada siltais laiks ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt pārliecināts, ka ballītes viesi šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja esi ieplānojis brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju komfortu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti novietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi konkrētajam pasākumam, jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki vajadzības gadījumā sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties optimālāko aprīkojumu plānotajam pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai tavs pasākums izdotos!

Comments are closed.

Post Navigation