TRENAŽIERU ZĀLE UN ZINOŠS  PERSONĪGAIS TRENERIS

Ja gribi iegūt vai uzturēt labu fizisko formu, tad noderēs kvalitatīvs sporta klubs, kāds ir arī Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā, kur tiek nodrošinātas nodarbības cilvēkiem ar jebkādu ķermeņa formu, tāpat arī trenažieru zāle, tiem cilvēkiem, kas grib individuālus treniņus ar treneri.

Veselības Fabrika ir ļoti populārs sporta klubs Teikā, kas izvietots bijušajā rūpnīcas VEF ēkā gaišās un mūsdienīgās zālēs. Sporta klubs ir nodrošināts ar modernu aprīkojumu, tāpēc trenažieru zāle patiks pat prasīgākajiem sportotājiem. Trenažieru zāle būs laba arī tiem, kas grib pamazām attīstīt visas savu muskuļu grupas. Tā kā trenažieru zāle ir plaša, ejot uz sporta klubu Veselības Fabrika, Tu varēsi būt pārliecināts, ka Tev tajā atradīsies vieta.

 

LABĀKAS FORMAS SASNIEGŠANAI NODERĒS SPORTA KLUBA ABONOMENTS

Tādā gadījumā, ja gribi trenēties ikdienā, tad Tev ir nepieciešams sporta kluba abonaments – Veselības fabika nodrošinās tādu nopirkt un pagarināt ļoti ērti. Tev ir pieejams ne vien izmēģinājuma sporta kluba abonaments četriem treniņiem, bet arī sporta kluba abonaments astoņām, sešpadsmit un trīsdesmi divām reizēm. Savukārt, ja plāno, ka sporta klubs Teikā tiks apmeklēts regulāri – tieši Tev ir piemērots sporta kluba abonaments uz mēnesi. Izvēloties treniņus, pievērs uzmanību tam, ka atsevišķām nodarbībām ir nepieciešams speciāls sporta kluba abonaments.

Vairāk uzzini- http://www.vfabrika.lv/par-mums/nodarbibas/personali/

IZDEVĪGI IZVIETOTS SPORTA KLUBS IKVIENA VAJDZĪBĀM

Sporta klubs Veselības Fabrika būs pa ceļam tiem, kuri dzīvo Daugavas labajā krastā, tādēļ, ka sporta klubs Teikā atrodas pa vidu it visiem Rīgas labā krasta mikrorajoniem. Gluži tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika ir pa ceļam ikvienam, kurš dzīvo Vidzemē, bet pa dienu ir Rīgā. Jebkuram sportot gribētājam trenežieru zāle būs pieejama pat agri rīta pusē – lai iesildītos gaidāmajai dienai.

 

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKOS TRENIŅUS

Veselības Fabrika uzņems ikvienu cilvēku – gan profesionāļus, gan tos, kas vien domā iesākt sportot. Tieši šis sporta klubs ir darba vieta daudziem kvalificētiem treneriem, kuri varēs noteikt, kādi muskuļi tieši Tev visvairāk jātrenē! Pēc tonizējoša treniņa Tu varēsi atpūsties saunā vai arī izveidot iedegumu solārijā, kas arī ietilpst sporta kluba Veselības Fabrika piedāvājumā. Ienāc mājaslapā www.vfabrika.lv un uzzini vairāk par visu, ko spēj piedāvāt šis sporta klubs!

 

 

Comments are closed.

Post Navigation