Tu izmanto motorizētu transportlīdzekli? Tādā gadījumā OCTA ir tā neatņemama sastāvdaļa

iizi.lvNe velti dažādos informācijas laukos iespējams saklausīt jautājumu par kvalitatīviem un tajā pašā laikā izdevīgiem apdrošināšanas pakalpojumiem. Gribi iegūt atbildi uz šādu jautājumu? Apmeklē iizi.lv.

OCTA ir katram motorizētam transportlīdzekļim vajadzīga apdrošināšana

OCTA apdrošināšana obligāti jāiegādājas ikvienam satiksmē esošam motorizētam transporta līdzeklim, tādēļ to var iegūt daudzviet, tajā skaitā vietnē https://www.iizi.lv/. Iekuļoties ceļu satiksmes negadījumā jeb CSN, šī negadījuma izraisītāja OCTA apdrošinātājs sedz likumā paredzētos zaudējumus cietušajiem, kas nav vainīgi pie negadījuma. OCTA kompensē radīto kaitējumu ne vien mantām, bet arī personām. OCTA apdrošināšanas maksimālā izsniedzamā summa sasniedz piecus miljonus eiro (zaudējumiem, kas nodarīti personai) un 1 000 000 eiro, ja zaudējumi attiecināmi uz mantu.

KASKO apdrošināšana sniedz atlīdzību dažāda veida situācijās

KASKO apdrošināšana nav obligāti vajadzīga, bet, ja automašīnu esi ieguvis, izmantojot līzingu vai kredītu, KASKO kļūst par obligātu prasību. Ja salīdzinam ar OCTA apdrošināšanu, KASKO piedāvā vairākas nozīmīgas priekšrocības. Šis apdrošināšanas veids garantē kompensāciju par zaudējumiem, kuri radušies dēļ dabas katastrofas vai dzīvnieku darbībām; kompensāciju iegūsi arī tad, ja automašīna kļuvusi par zagļu upuri. Konkrētāku informāciju iegūsi, dodoties uz vietni iizi.lv.

Tiek meklēta vietne, kur iespējams iegūt apdrošināšanu? Apmeklē iizi.lv

Iizi.lv ir kompānija, kas nodarbojas ar apdrošināšanas paklpojumu sniegšanu, turklāt uzņēmuma darbība ir tendēta uz pastāvīgu attīstību, tāpēc jau šobrīd tas ir viens no labākajiem attiecīgās nišas spēlētājiem. Uzņēmuma vietnē atradīsi ne vien iespēju pieteikties apdrošināšanas pakalpojumiem, bet arī visu nepieciešamo informāciju par konkrēto apdrošināšanas veidu, nosacījumiem utt. Iizi.lv atradīsi ne vien transportlīdzekļu, bet arī ceļojumu, īpašuma un negadījumu apdrošināšanu – viss nepieciešamais atrodas vienā vietā, atliek vien doties uz vietni iizi.lv!

KASKO kalkulators palīdz uzzināt, kur attiecīgo pakalpojumu iegūt visizdevīgāk

Izdarot patiešām vienkāršu darbību (ievadot datus par auto), KASKO kalkulators norādīs saistošākos polišu variantus, kas pielāgoti tieši Tavai situācijai. KASKO kalkulators ir ērti saprotams ikvienam tā lietotājam, jo tas ir ļoti pārskatāms, un laika sprīdis, kas nepieciešams tā aizpildīšanai, nepārsniedz dažas minūtes, bet saņemtā informācija palīdzēs izvēlēties piemērotāko polises veidu, kā arī ietaupīt. Šāda veida KASKO kalkulators atrodams iizi.lv.

Tavam auto nav OCTA polise? Tādā gadījumā problēmas var būt pamatīgas

OCTA polise ir obligāta, un ja šī prasība netiek ievērota, saņemsi sodu divu soda punktu un 85 līdz 120 eiro apmērā. Savukārt, izraisot CSN ar auto, kam nav OCTA polise, kompensācijas būs jāmaksā Tev. Ņemot vērā, ka OCTA polise gadā mēdz izmaksāt zem 100 eiro, tās iegāde ir ievērojami pareizāks solis.

Vajadzīga apdrošināšana? Dodies uz iizi.lv un atrodi piemērotāko piedāvājumu!

Comments are closed.

Post Navigation