Tu lieto motorizētu transportlīdzekli? Tādā gadījumā bez OCTA neiztikt!

Apdrošināšana sevī iekļauj vairākus plusus – tā ne vien atlīdzina nelaimes gadījumos radušos zaudējumus, bet arī sniedz papildus sirdsmieru. Dažādu veidu apdrošināšanu saņemt iespējams mājaslapā iizi.lv.

OCTA ir obilgāta, taču noderīga apdrošināšana

OCTA (civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana) vajadzīga katram automobilim, kā arī pārējiem motorizētiem transportlīdzekļiem, kas tiek izmantoti satiksmē. OCTA polises iespējams pasūtīt daudzviet, tostarp arī mājaslapā iizi.lv, kur spēsi atrast arī visu nepieciešamo informāciju par OCTA polišu principiem. OCTA apdrošināšanas princips darbojas gan visās Eiropas Savienības dalībvalstīs, gan arī tajās teritorijās, kas ietilpst EEZ zonā (Norvēģijā, Islandē, Šveicē, Lihtenšteinā).

KASKO polise garantē kompensāciju dažādās situācijās

KASKO apdrošināšana pēc būtības ir brīvprātīga, bet, iegūstot automobili uz līzinga vai kredītā, KASKO ir obligāta prasība. Ja salīdzinam ar OCTA apdrošināšanu, KASKO piedāvā dažādas būtiskas priekšrocības. Ar attiecīgo apdrošināšanas veidu saņemsi kompensāciju arī tad, ja Tavs auto tiks apzagts vai nozagts, ja tam tiks nodarīti bojājumi dabas katastrofu iespaidā, kā arī ugunsgrēkos un vēl dažās situācijās, ar kurām vari iepazīties, apmeklējot vietni iizi.lv.

Kad meklē piemērotāko apdrošināšanas polisi, apmeklē iizi.lv

Apmeklējot mājaslapu iizi.lv, top saprotams – attiecīgais uzņēmums rūpējas par saviem klientiem, jo uzreiz vari ne vien piesacīties nepieciešamajam apdrošināšanas veidam, bet arī iegūt dažāda veida informāciju par katru no pakalpojuma veidiem. Jāpiemin arī, ka Iizi.lv pieejami gan tad, ja esi privātpersona, gan uzņēmuma vadītājs, tādēļ, kad tiek meklēta vieta, kur pieejami augstas kvalitātes un daudzvedīgi apdrošināšanas pakalpojumi, Iizi.lv Tev spēs palīdzēt.

KASKO kalkulators – ierīce, kas palīdz ietaupīt

Veicot pavisam elementāru darbību (ievadot datus par automašīnu), KASKO kalkulators norādīs saistošākos apdrošināšanas variantus tieši Tavam transportlīdzeklim. KASKO kalkulators un tā izmantošana aizņems pavisam maz laika, jo tas ir ērti pārlūkojams un saprotams, tāpēc nepieciešamās informācijas ievadīšana aizņems vien dažas minūtes, taču informācija, kuru iegūsi, būtiski atvieglos pareizā lēmuma pieņemšanu, kā arī palīdzēs ietaupīt. Šāds KASKO kalkulators atrodams iizi.lv.

Kādu sodu iespējams saņemt, kad automašīnai nav OCTA polise?

OCTA polise ir viena no transportlīdzekļa vadītāja prioritātēm, jo par tās neesamību tiks piešķirti gan divi soda punkti, gan naudas sods (85 līdz 120 eiro). Vēl nepatīkamāka situācija, ja ar auto, kuram nav OCTA polise, tiek izraisīts CSN – zaudējumus šādā gadījumā segt nāksies transportlīdzekļa vadītājam. Ņemot vērā, ka OCTA polise maksā dažus desmitus eiro gadā, ievērojami saprotamāks solis ir tās iegāde.

Apdrošināšana ikviena vajadzībām – tā darbojas iizi.lv! Pārliecinies par to pats!

Comments are closed.

Post Navigation