Udensjums.lv

udensjums.lv ground waterLai privātmāja vai vasaras māja būtu nodrošināta ar uzturā lietojamu ūdeni, var izveidot ūdens pieveduma sistēmu. Viens no šāda pakalpojuma sniedzējiem ir uzņēmums SIA “Ground Water”, kas klientiem piedāvā aktuālās konsultācijas piemērotāko risinājumu īstenošanai tieši klienta vajadzībām. Pašlaik ūdeni iegūst no 3 zemes kārtām. Visos ūdens ieguves uzstādīšanas veidos ir privilēģijas un trūkumi, bet allaž vislielākais ieguvums ir uzturā lietojams ūdens.

Tieši dziļurbumi – ir labākais variants mājas vajadzībām. Ūdeni var lietot gan uzturā, gan arī ikdienas lietošanai – trauku mazgāšana, dārzs u.tml.

Dziļurbumi pie Udensjums.lv

Artēziskie – dziļurbumi ūdens pieveduma iekārtu izveidošanai, kas veikti zemes pamatiežos. Tas ir aizsargāts no bakterioloģiskiem piemaisījumiem, līdz ar to tīrāks, kvalitatīvāks. Dziļurbumi tiek uzstādīti ūdensnesoša horizonta dziļumā, kurā ieliek tērauda vai nerūsējošā tērauda, bezsienu plastikāta caurules, vai ūdeni attīrošas filtra daļas . Specifiskās lokācijas vietās dziļurbuma ūdenī iespējams kaļķa un dzelzs piesātinājums, ko ērti var novērst ar korektu filtru uzstādīšanu.

SIA “Ground Water” speciālisti artēzisko urbumu uzstādīs pāris dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (parasti desmit dienu laikā). Dziļurbumi ir ieteicamākais risinājums ūdens apgādei, jo dziļurbumam ir ilgāks kalpošanas periods, vienmērīga un praktiski nebeidzama ūdens pieplūde. Neskatoties uz to, ka  izdevumi ir lielāki par citām alternatīvām ūdens iegūšanas iespējām, ilgā laika posmā bez šaubām atmaksāsies ieguldīt lielākas finanses.

 Ģeometriskās zondes uzstādīšana!

Comments are closed.

Post Navigation