Uzticamākais paklāju serviss Latvijā – Berendsen

tualesu-aprikojumsSabiedriskās iestādēs ik dienu apgrozās daudz apmeklētāju, tieši tāpēc vajag pastāvīgi domāt par telpu tīrību – tajā skaitā paklāju uzkopšanu un maiņu. Paklāju serviss ir pakalpojums, kas ietver paklāju nomu, kā arī paklāju piegādi līdz klientam un to apmaiņu un tīrīšanu. Profesionāļi šajā jautājumā Latvijā – A/S Berendsen Tekstila Serviss (EPS). Pirmais A/S Berendsen pakalpojumu klāstā bija paklāju serviss, bet, laikam ejot, uzņēmums ir paplašinājis savu piedāvājumu ar citiem produktiem. Lai sniegtu labākās kvalitātes pakalpojumus, uzņēmuma rīcībā ir modernas tehnoloģijas un tajā strādā kompetenti darbinieki. Berendsen aizvien domā par jauniem piedāvājumiem, paplašinot savu pakalpojumu klāstu – zemāk tekstā iespējams iepazīties ar vieniem no zināmākajiem uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem.
Mopu noma – mops ir īpaši veidots darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai. Mops ir kā grīdas slota, tikai tas ir veidots no īpašas dzijas, kas perfekti spēj savākt putekļus. Mopa dzija paliek akurāta un nebojājas ilgstošā laika periodā, tādēļ tiek nodrošināta veiksmīgāka grīdu tīrīšana un putekļu savākšana. Ikdienā veicot grīdu tīrīšanu ar mopu Jūs aizsargāsiet grīdas no diluma un Jūsu grīdām tiek pagarināts mūžs. Mopa korpuss ir domāts ilgstošai lietošanai – tas ir vienkārši izmantojams un aprīkots ar klip-klap mehānismu, kas dod iespēju ērti nomainīt mopa tīrīšanas virsmu. Grīdas tīrīšanas mopu ļoti labi ir lietot lielveikalos, skolās, sporta zālēs, viesnīcās un citās sabiedriskās vietās.
Maināmie paklāji tiek plaši izmantoti sabiedriskās iestādēs un padara gan ēkas īpašnieku, gan apmeklētāju ikdienu daudz patīkamāku, ērtāku un tīrāku. A/S Berendsen servisā ietilpst arī neilona paklāju maiņa. Klasiskie neilona maināmie paklāji efektīvi aiztur 70 % netīrumu un tas sniedz labāku tīrības standartu ikvienā telpā. Maināmie paklāji uztur grīdu aizsargfunkciju, jo spēj savākt visus netīrumus un pasargā grīdu no nodiluma. Šī iemesla dēļ paklājiem ir ilgs kalpošanas laiks un zemākas izmaksas.
Berendsen pakalpojumos ietilpst arī higiēnas serviss. Berendsen nodrošina jaunu higiēnas aprīkojumu tualetēm – aprīkojumā pieejami vairāk kā 10 higiēnas produkti. Higiēnas preces pieejamas desmit atšķirīgos krāsu toņos, kā arī visām higiēnas precēm ir īpaša antibakteriāla virsma. Atšķirīgās krāsas higiēnas produktiem rada ekskluzīvu un tīkamu vizuālo izskatu, un ir ļoti patīkama pēc taustes. Higiēnas produktu noma un serviss tiek piedāvāts Rīgā un arī pārējās Latvijas pilsētās.

Comments are closed.

Post Navigation