UZTICAMĀKAIS PALĪGS PASĀKUMU RĪKOŠANĀ – „AKURĀTS”

skatuves nomaJa notikuma organizēšanas ietvaros aktuāla ir galdu un solu noma, nojumes īre vai slēgtas telts noma, būtiski iegādāties teicamas kvalitātes pasākuma aprīkojumu, lai norises izdotos nevainojami. Visu meklēto slavenību, viesu un rīkotāju ērtībām piedāvā svētku atbalsta serviss „Akurāts”, sagādājot ne vien plašu  sortimentu, bet arī ērtu piegādi, ierīkošanu un demontēšanu vēlamajā laikā un vietā.

Vienalga, vai meklēta tiek krēslu noma, saliekama skatuve vai telts noma, „Akurāts” vērienīgajā piedāvājumā aplūkojams visdažādākais inventārs un palīgrīki. Ja jārīko pasākums ar sēšanos pie galdiem un maltīti, praktisks risinājums būs galdu un solu noma ar transportēšanu un montāžu. Viens šāds priedes galds būs ērts astoņiem ciemiņiem, pa četriem katrā galda pusē. Galdu un solu noma sniedz iespēju montāžu veikt klientiem pašrocīgi, gan to var paveikt „Akurāts” speciālisti.

Ciemiņu labsajūtai lieti noderēs pasākumu krēslu noma. Pakalpojumu klāstā ir dažādu veidu krēsli, kas labi iekļausies jebkurā sanākšanas reizē, sākot ar parastiem krēsliem sarīkojumam skolas sporta hallē un beidzot ar bāra taburetēm smalkai ballītei. Krēslu noma ir arī pateicīgs veids, kā ietaupīt līdzekļus situācijās, kad vajadzīgas sēdvietas tikai īpašiem pasākumiem, piemēram, apjomīgām svinībām dzīvoklī. Tādējādi tie nav jānopērk un vēlāk nav jādomā, kur speciāli pirktos krēslus noglabāt.

Tāpat „Akurāts” telts noma piedāvā variantus iznomāt teltis un nojumes dažādiem notikumiem. Plašajā izvēlē atrodamas dažādu izmēru un formātu teltis un nojumes, ko iespējams pasūtīt gan atsevišķi, gan kopā ar īpašu inventāru, atkarībā, kādiem nolūkiem nojumes īre nepieciešama. Var izmantot teltis ar sieniņām, soliem un citu atribūtiku. Papildus nojumes īre, transportēšana un montāža pieejama klientiem visur Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā.

Ja plānots koncerts vai pasākumā paredzētas cita veida uzstāšanās, vajadzība ir saliekama skatuve. „Akurāts”  serviss piedāvā augstvērtīgas dažāda izmēra, laukuma un augstuma skatuves noma atbilstoši ikviena vēlmēm. Uz skatuves iespējams ierīkot arī īpašu tribīni, ja paredzēta runas sacīšana. Saliekama skatuve ļaus uz tās visu rādīto labi saredzēt gan netālu, gan attālāk esošajiem dalībniekiem.

Ja saistoša nav saliekama skatuve vai telts noma, Akurats.lv apskatāms arī cits inventārs pasākumiem plašākajā  izvēlē, tajā skaitā deju grīdas, sildītāji un dārza mēbeles. Vienlaikus uzņēmuma speciālistu personalizētā pieeja, profesionālais atbalsts un piemērotie risinājumi gādās par teicami aprīkotu un pārliecinošu vidi neaizmirstamiem svētkiem. Organizējiet un realizējiet savu pašu labāko pasākumu kopā ar „Akurāts”!

Comments are closed.

Post Navigation