VAI KREDĪTS AR SLIKTU KREDĪTVĒSTURI TIEK IZSNIEGTS?

Dzīvojam mainīgā laikā, kad neparedzētas situācijas rodas diezgan bieži. Nereti tās nes līdz arī papildu izdevumus, tādēļ dažkārt par piemērotu risinājumu kļūst ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir salīdzinoši ērts veids, kā tikt pie vajadzīgās naudas.Ņemot vērā piedāvājumu, pieaudzis arī piedāvājums, tāpēc ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem. Ja atbildīsi visiem nosacījumiem, ātrais aizdevums var būt Tavā kontā pat 15 minūšu laikā!

Viena no svarīgākajām niansēm, ko ņem vērā aizdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadiem. Tātad atrast aizdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām kredītu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ieskatīties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti pieejams.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/istermina-aizdevums-kredits!

Daudziem aktuāls jautājums – vai pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Diemžēl liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

PIE VIASMS GAN ĪSTERMIŅA AIZDEVUMI, GAN KREDĪTI VĒRIENĪGĀKIEM DZĪVES PLĀNIEM

Šobrīd pieejami dažādi kredīti online, tāpēc katrs var izvēlēties savai situācijai piemērotāko risinājumu. Viens no aizdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Pateicoties tam, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apmēru kredīti online, kredītdevējs kļuvis par plaši atzītu variantu. Kredīti online pie ViaSMS ļauj aizņemties gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī tad, ja nepieciešamā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

Ja nepieciešams īstermiņa kredīts, pirmajā aizņemšanās reizē vari rēķināties ar 350 eiro. Šis īstermiņa kredīts jāatmaksā 30 dienu laikā. Būtiski minēt, ka jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa kredīts pieejams ar 100 % atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Lielāku ieceru realizēšanai var noderēt kredīta aizdevums līdz 1500 eiro apmērā. Tā atmaksas termiņš – no 3 līdz 12 mēnešiem. Kredīta aizdevums noformējams bez laikietilpīgām formalitātēm no jebkuras vietas Latvijā. Viss, kas nepieciešams – dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Noformējot kredītu, svarīgi atcerēties, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tāpat jāizvērtē arī maksātspēja.

ViaSMS var kļūt par piemērotu variantu gan tad, kad nepieciešams īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja nepieciešams ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums neradītu problēmas, būtiski aizņemties atbildīgi!

Comments are closed.

Post Navigation