VAJADZĪGA NOJUME PRIVĀTAM NOTIKUMAM? IESKATIES AKURĀTSPASĀKUMS PIEDĀVĀJUMOS!

telšu noma www.akuratspasakums.lvKatrs, kurš ir organizējis kādu lielāku vai mazāku pasākumu zina, ka tam nepieciešams atbilstošs aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir izdevīgi, sevišķi, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ piemērots risinājums būs aprīkojuma noma.

Sia ”Akurāts” ir pasākumu aprīkojuma serviss, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā,cik vērienīgs ir iecerētais pasākums, ar Akurāts piedāvātajiem risinājumiem viss izdosies .

Kā jau minēts, Akurātspasākums piedāvājumā ietilpst arī telts noma. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis- deviņu kvadrātmetru izmērā, gan arī lielas teltis ar logiem un papildus aprīkojumu. Nojumes noma- izdevīgs veids kā tikt pie vajadzīgās nojumes.

Akurāts piedāvā ne tikai telšu nomu, bet arī profesionālas konsultācijas, kā arī aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu.

SALIEKAMĀ SKATUVE NO AKURĀTS- EFEKTĪVS RISINĀJUMS TAVOS SVĒTKOS

Ja nepieciešami banketu krēsli tikai uz pasākuma laiku, vienkāršākais un izdevīgākais risinājums ,kā tos iegūt ir Akurāts banketu krēslu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas lieliski piestāvēs jebkuram interjeram.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurāts sniegtais pakalpojums. Izvēlei tiek piedāvāti gan apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu, piemēram, brīvdabas aktivitāšu rīkošanai.

Kas gan ir saviesīgs pasākums, bez piemērotas skatuves. Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā .

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties piemērotāko. Vērts pieminēt arī arī, ka par skatuves piegādi, montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

Kā minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā ne tikai pasākumu aprīkojuma nomu, bet arī tā piegādi uz norises vietu, kā arī uzstādīšanu un aizvešanu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir ērts un izdevīgs veids kā atvieglot ne tikai savu darbu, bet arī parūpēties, lai pasākums būtu izdevies.

SIA Akurāts dibināts 2005. gadā, un tā mērķis ir kļūt par lielāko un atzītāko telšu un cita pasākumu aprīkojuma iznomātāju ne tikai Latvijā, bet arī citās Baltijas valstīs. Pateicoties pieredzei, kas gūta, aprīkojot dažāda mēroga pasākumus, Akurāts spēj nodrošināt lielisku kvalitāti un piemērotus risinājumus.

Ieskaties Akurāts mājas lapā akurats.lv ,lai iepazītos ar daudzveidīgo piedāvājumu . Akurāts piedāvātie pakalopjumi nepievils.

Comments are closed.

Post Navigation