VAJADZĪGA NOJUME SVĒTKIEM? IESKATIES AKURĀTSPASĀKUMS NOMAS PIEDĀVĀJUMOS!

banketu krēslu noma akuratspasakumsIkviens, kurš ir organizējis kādu lielāku vai mazāku pasākumu zina, ka tam vajadzīgs piemērots aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu vajadzīgo ir atmaksājas, īpaši, ja pasākumu organizēšana nav ikdiena. Tieši tādēļ lielisks risinājums būs aprīkojuma noma. Šī iespēja ļaus piemeklēt tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu, kā arī ietaupīt laiku un līdzekļus.

Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā aprīkojuma nomu, ir Sia ”Akurāts”. Šis uzņēmums spēj nodrošināt vajadzīgo aprīkojumu gan privātiem, gan publiskiem pasākumiem. Pateicoties darbinieku pieredzei, viņi spēs ieteikt visatbilstošākos risinājumus .

Kā minēts, Akurāts sortimentā ietilpst arī telts noma. Tur atradīsi gan pavisam nelielas teltis- deviņu kvadrātmetru izmērā, gan arī vairāk nekā 1000 kvadrātmetru lielas teltis ar papildus aprīkojumu. Nojumes noma- labs veids kā tikt pie nepieciešamās nojumes.

Izvēloties akurāts.lv telšu īri, darbinieki sniegs ne tikai konsultācijas, bet arī nodrošinās piegādi, uzstādīšanu un aizvešanu.

PADARI SVĒTKUS NEAIZMIRSTAMUS AR AKURĀTS APRĪKOJUMA NOMU

Vajadzīgi krēsli un galdi banketam, bet to iegāde nav izdevīgs risinājums? Ieskaties akurāts.lv nomas piedāvājumos!

Ja meklē labus un ērtus banketu krēslus kādam pasākumam, labs risinājums būs krēslu noma. Akurāts iznomātie banketu krēsli ir vienkārši un gaumīgi, tāpēc iederēsies praktiski jebkurā interjerā.

Akurāts piedāvā gan banketiem paredzētus galdus, gan arī galdus un solus citu aktivitāšu organizēšanai. Galdu noma ir izdevīgs risinājums dažādos notikumos un palīdzēs dažādu pasākumu rīkošanā.

Pasākumam vēlama arī skatuve? Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā .Tāpat iespējama banketu krēslu noma.

Svarīgi, ka skatuvi iespējams izvietot dažādos veidos- piemēram, kā taisnstūri vai U burta formā. Visa veida skatuves ir ar pakāpieniem. Izvēloties piedāvātās skatuves nomu nebūs jāuztraucas par tās montāžu un ar tiem saistītiem darbiem- visu paveiks Akurāts darbinieki.

SIA ”Akurāts” ir dibināts 2005. gadā, un šobrīd kļuvis par atzītu pasākumu aprīkojuma iznomotāju ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. Firmai ir pieredze gan aprīkojuma nodrošināšanā lielos pasākumos-piemēram, festivālos un Dziesmusvētkos, gan arī privātos pasākumos- tādos kā dzimšanas dienas ballītes un kāzas. Ar uzņēmumu sadarbojas arī būvfirmas, kas Akurāts piedāvātās teltis izmanto, piemēram, noliktavas vajadzībām.

Lai kādas arī būtu ieceres un vēlmes, vērsies pie Akurāts komandas, kura piedāvās efektīvus risinājumus jebkuram notikumam. Padari svētkus neaizmirstamus ar Akurāts pasākumu aprīkojuma nomu!

Comments are closed.

Post Navigation